eminevim-telefon-numarası

Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eminevim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Eminevim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Eminevim şikayet hattına erişebilirsiniz. Eminevim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eminevim faaliyetlerine 1991 yılında İstanbul İş Hanında bir kaç arkadaşın sırayla araba alması amacıyla eminotomotiv adıyla başlamıştır. İlk zamanlar sırayla araba alma mantığı üzerine kurulmasına rağmen 2005 yılından itibaren şuan ki adını aldı ve Türkiye’ye faizsiz ev alma yöntemini getirdi.

Eminevim Çağrı Merkezi Numarası

İlk zamanlar insanların ne kadar güvenli bir sistem diye sorgulamasına rağmen Eminevim 25 yıllık geçmişinde binlerce kişiyi ev ve araba sahibi yaptı. Eminevim’in tercih edilmesinin en büyük etkenleri faizsiz olması ve düşük maliyet ile hizmet sunmasıdır. Ayrıca esnek ödeme imkanlarına olanak sağlamaktadır.

Eminevim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Eminevim Müşteri Hizmetleri Numarası

Eminevim’de ilk aşama olarak alınacak evin tutarı belirlenir. Sonraki aşamada ise taksitlendirme planlaması yapılır. Bu taksitlendirme 60-120 ay arası olmaktadır. Taksit sayısı aynı zamanda gruptaki kişi sayısını belirlemektedir. Eğer 100 taksitle ev alma grubuna girdiyseniz gruptaki kişi sayısı 100 olmaktadır. Gruptaki kişilerin her ay ödediği taksitle bir kişiye ev alınır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Eminevim müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Eminevim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu sistemle evlerde yapılan güne benzemektedir. Toplanan parayla sıra kimdeyse ona ev alınır. Fakat ev alınan kişinin ödemesi bitene kadar evine ipotek konulur. Eğer kurada ilk sıralarda bulunursanız diğer kullanıcılardan daha fazla para ödemek durumunda kalırsınız. Çünkü sonradan ev alacak kişiler kirada kalmaya devam edeceği için onlardan daha fazla para gitmektedir. Bunun engellenmesi için Eminevim’de kira yardımı modeli getirilmiştir. Yani kurada ilk sırada çıkmasanız dahi kira yardımı kuralıyla bir kaybınız olmamaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Eminevim müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Kura size gelene kadar ödemeler ufak ufak azalış göstererek devam etmektedir. Sıra size geldiğinde ise bir miktar artarak sabit bir şekilde kalacaktır. Kurada 100. sırada olursam ne olacak diye sorarsanız; Eminevim buna da her katılımcı en geç 50. ayda evine kavuşacaktır yöntemini getirmiştir. Yani her katılımcı en geç katıldığı taksit sayısının yarısında evine kavuşacaktır. Bundan sonra da her katılımcının taksit tutarı sabitlenip bitene kadar o şekilde devam edecektir. Şimdi gelelim Eminevim’in iletişim bilgilerine:

Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 36 46

Eminevim Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Eminevim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Eminevim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Eminevim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 36 46

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Eminevim çağrı merkezi numarasına 444 36 46 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Eminevim telefon iletişim hattı : 444 36 46

Eminevim iletişim mail adresi : bilgi@eminevim.com.tr

Arama Terimleri: Eminevim iletişim bilgileri, Eminevim telefon no, Eminevim irtibat tel, Eminevim canlı destek, Eminevim müşteri temsilcisi, Eminevim şikayet hattı, Eminevim müşteri hizmetleri numarası, Eminevim çağrı merkezi numarası, Eminevim iletişim numarası, Eminevim çağrı merkezi, Eminevim müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Ali 8 Ocak 2018

Yorum Yap