Ak Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ak Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ak Yatırım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ak Yatırım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ak Yatırım şikayet hattına erişebilirsiniz. Ak Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ak Yatırım Çağrı Merkezi Numarası

Ak Bank T.A.Ş. faaliyetlerinden biri olan Ak Yatırım, 1996 yılından bu yana sermaye piyasası konusunda hizmetler sunmaktadır. Uzman kadrosu ile beraber, tamamen müşteri odaklı bir yaklaşımla; yurt içi ve yurt dışı sermaye piyasası ürünlerini, kurumsal ve bireysel müşterilerine sunmakta. Firma ile alakalı yaşanacak sorunlarda 444 1 259 numaralı hat üzerinden hafta içi 09.00-13.00/14.00-18.00 saatleri arasında ulaşım sağlayabileceğiniz gibi web sitesi aracılığıyla mesaj da gönderebilirsiniz.

Ak Yatırım çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ak Yatırım Müşteri Hizmetleri Numarası

Paylar, menkul kıymetler, VİOP gibi birçok konuda hizmet ve destek alabileceğiniz firma: yatığı işi tamamen arza aracılık hizmeti olarak görüyor. Sanırım bu tutum ve davranış da ne kadar geniş çaplı bir çalışma yürütüldüğünü anlatmaktadır. 10 önemli merkezde şubesi bulunan Ak Yatırım, geniş hizmet yelpazesinin yanı sıra güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile yol alıyor. Bu minvalde de müşterileri ile kolay iletişim kurabilmek istiyor ve belirtilen numaralar aracılığı ile yahut musteri.hizmetleri@akyatirim.com.tr adresi üzerinden mail yolu ile ulaşılabilir olmaya çalışıyor.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ak Yatırım müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ak Yatırım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yurt içi ve uluslararası tüm piyasalardaki işlemlerinizde konuya hakim yatırımcılar ile güvenle ve en hızlı şekilde hizmet sunulmaktadır. Ak Yatırım; ticaret sicili belgeleri ve yetki belgeleri ile aslında kendisini kanıtlamış olsa da gülük, haftalık, aylık raporlamalar, sektör raporları ve portföy önerileri ile daima işinin takipçisi olduğunu ve güvenilirliğini gözler önüne seriyor. Bu güveni ve hızı müşterileri ile iletişiminde de sürdürmek isteyen firma yukarıda belirtilen telefon numarası, web sitesi ve mail adresi ile her daim yanınızda.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ak Yatırım müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ak Yatırım Şikayet Hattı

Portföy aracılığından işlem platformlarına, yatırım danışmanlığından saklama hizmetine kadar birçok konuda desteğini, bilgisini ve ilgisini sunan Ak Yatırım’ın uzman çalışanları: bir tek memnun müşteriler görmek istiyor. Bugüne kadar 80 milyon ödenmiş sermayesi bulunan firmanın gerek belgeleri gerekse bugüne kadar sunduğu hizmetler aşikar. Ancak yine ve her daim en iyi, en hızlı hizmet için çabalıyor. Bu sebeple müşterilerinden gelecek sorun bildirimi, görüş, öneri ve teşekkürlere ;telefon, mail yolu ve tüm iletişim kanalları ile açık.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ak Yatırım müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ak Yatırım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ak Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ak Yatırım çağrı merkezi numarasına 444 1 259 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük
Adres: Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Sabancı Center 4.Levent, 34330 İstanbul
Telefon Numarası : 0 (212) 334 94 94
Ak Yatırım İşlem Hattı: 444 1 259

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Ak Yatırım iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ak Yatırım sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ak Yatırım iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ak Yatırım iletişim bilgileri, Ak Yatırım telefon no, Ak Yatırım irtibat tel, Ak Yatırım canlı destek, Ak Yatırım müşteri temsilcisi, Ak Yatırım şikayet hattı, Ak Yatırım müşteri hizmetleri numarası, Ak Yatırım çağrı merkezi numarası, Ak Yatırım iletişim numarası, Ak Yatırım çağrı merkezi, Ak Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap