Elekse Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elekse Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elekse çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Elekse müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Elekse şikayet hattına erişebilirsiniz. Elekse müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elekse Çağrı Merkezi Numarası

Elekse, 2005 yılından günümüze kadar 17 senelik sektör tecrübesine sahip olan ve pazar payını gün geçtikçe genişleten bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. 2016 yılında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından verilen Ödeme Kuruluşu Faaliyet lisansını da alarak kendi geliştirmiş oldukları sanal pos, fatura tahsilat ve para havalesi ürünlerini firmaların ve bankaların hizmetine sunmaktadırlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile firma sektörde evrensel bir güç olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firma ile iletişime geçmek ve bilgi sahibi olmak isteyen kişiler firmanın web sitesi olan elekse.com adresini tercih edebilirler. Web sitesi içerisinde yer alan iletişim ve başvuru bölümleri aracılığıyla firma ile kolaylıkla iletişim kurulabilmektedir. Bununla beraber isteyen kişiler info@elekse.com adresi üzerinden firmaya e-posta gönderip hızlı geri dönüş sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda 0212 235 66 00 numaralı telefon üzerinden de çağrı merkezine doğrudan bağlanma imkanı mevcuttur.

Elekse çağrı merkezi numarası 0212 235 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elekse Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, 17 yıllık tecrübeleri ile pek çok ürün hazırlamış ve müşterilerin kullanımına sunmuştur. Bu ürünler aracılığıyla firmalar tüm ödeme ihtiyaçlarını güvenle karşılama imkanı bulacaklardır. Sanal pos, fatura tahsilat ve hoppa cüzdan hizmetleri ile rakipleri arasından öne çıkan firma müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir. Firmanın ürünlerini satın almak isteyen kişilerin, web sitesi olan elekse.com üzerinden başvuru formunu doldurmaları yeterli olmaktadır. Bu başvuru formu üzerinden dilek ve talepler de firmayı iletilme imkanı bulmaktadır. Bununla birlikte 0549 624 66 00 numaralı hat üzerinden firmanın whatsapp hattına doğrudan bağlanılabilmekte ve hızlı bir şekilde müşteri temsilcisi ile görüşme yapılabilmektedir.

Firma, BDDK lisansı, PCI DSS Veri Güvenliği Standardı Sertifikası ve Merkez Bankası lisansına sahip olarak sektörde yerini sağlam tutmayı ve müşterilere güven içinde hizmet vermeyi sağlamıştır.  Tamamen yerli olan yatırımlara önem veren firma ile pek çok iletişim kanalından etkileşime geçmek, hizmet ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.

Elekse müşteri hizmetleri numarası 0212 235 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elekse Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

“Siz sadece işinize bakın” sloganı ile kurulan ve işleyişini sürdüren firmanın sosyal medya hesapları üzerinden iletişim imkanı mevcuttur. İnstagram uygulaması üzerinden @elekse.tr hesabına girerek mesaj gönder bölümünden firmaya ulaşmak ve soruları iletmek mümkündür. Facebook uygulaması üzerinden ise arama bölümüne firmanın adını yazarak ulaşılan hesapları üzerinden mesaj göndererek etkileşim kurmak mümkün olacaktır. Yine Facebook hesabı içerisinde yer alan mail gönder butonu ile firmaya e-posta yolu ile de ulaşılabilir. Aynı şekilde Twitter uygulaması üzerinden @eleksetr hesabı üzerinden firma ile etkileşim kurmak oldukça kolaydır. Müşteri hizmetleri numarası olan 0212 235 66 00 numarası ile sıra beklemeden direkt bağlanmak da mümkündür.

Firma, her geçen gün büyümekte ve kendisini geliştirmektedir. 2018 yılında faaliyet izni alarak faaliyet genişlemesi yapan ilk firma olmayı başaran firma; sanal pos, fatura tahsilat, para havalesi gibi hizmetleri firmalara ve bankaların kullanımına sunmaktadır.

Elekse müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 235 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elekse Şikayet Hattı

Son finansal gelişmeleri takip etmek, müşteri memnuniyetini odak noktasına getirmek, saydamlık, hesap verilebilirlik ilkesi ve iş performansını en üstte tutmayı kendisine misyon edinen firma müşterileri ile pek çok kanal üzerinden etkileşim kurmaktadır. Firma, verdikleri hizmetin her aşamasını müşterileri ile paylaşmak üzere sektörde lider güç olmayı hedeflemektedir. Herhangi bir soru, şikayet ve dilekte bulunmak isteyen müşteriler info@elekse.com adresi üzerinden ya da 0212 235 66 00 telefon numarası üzerinden firma ile iletişime geçebilmektedir. Web sitesi olan elekse.com adresini de ziyaret etmeyi unutmayın.

Elekse şikayet hattı 0212 235 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Elekse müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Elekse şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Elekse Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 235 66 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Elekse çağrı merkezi numarasına 0212 235 66 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş.
Adres : Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi No:37/91 Papirus Plaza Kat:5 34406 Kağthane / İSTANBUL
E-Posta : info@elekse.com
Telefon : 0212 235 66 00

Arama Terimleri: Elekse iletişim bilgileri, Elekse telefon no, Elekse irtibat tel, Elekse canlı destek, Elekse müşteri temsilcisi

Yorum Yap