xDrive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

xDrive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

xDrive çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde xDrive müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden xDrive şikayet hattına erişebilirsiniz. xDrive müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

XDrive Çağrı Merkezi Numarası

1983 yılında kurulmuş olan xDrive, İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 metrekare alanda üretim merkezi bulunan, ofis ve oyuncu koltukları üreten Yıldız Çelik Büro Mobilyaları firmasının tescilli bir markasıdır. E-spor sektörünün ülkemizde gelişeceğini öngören ve yapılan çalışmalar ile oyuncu koltuğu üretimi için ciddi yatırımlar yapan firma ilk oyuncu koltuğunu üreterek Türkiye’de oyuncu koltuğu sektörünü kuran firma olmuştur. 2020 yılında ise firma oyuncu masaları üretmek için yapılan çalışmaları ile oyuncu masası üretimine de başlamıştır. Oyunu ve oyuncuyu desteklemeye odaklanan firma yüksek kalitede ürünler üretmektedir. Ürünler dünya tıp endüstrisi tarafından önerilen dik açılı oturma pozisyonları dikkate alınarak ve bilgisayar başında saatlerini geçiren kişilerin istekleri doğrultusunda tasarlayan endüstriyel ürün tasarımcıları ve uzman ekipler tarafından üretilmektedir. Firma ve ürünler ile ilgili bilgi almak için 0212 651 19 15 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

xDrive çağrı merkezi numarası 0212 651 19 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

XDrive Müşteri Hizmetleri Numarası

Temel değerleri kalite, teknoloji ve tasarım olan firma bu alanlarda daha da gelişmeyi amaçlamıştır ve faaliyetlerini bu amaca yönelik olarak yürütmektedir. Ürünlerin üretiminde yüksek kalitede malzemeler kullanmaktadır. Ürünlerinin ve malzemelerinin kaliteleri TSE ve ISO 9001 belgeleri ile onaylanmıştır ve tüm modeller ise TPE tarafından tasarım tescil ile belgelenmiştir. Ülkemiz dışında farklı ülkelere de ürünlerin ihracatı yapılmaktadır. Firmaya ya da ürünlere ilişkin her konuda müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. 0212 651 19 15 numaralı çağrı merkezini arayarak veya web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak iletişim sağlayabilirsiniz.

xDrive müşteri hizmetleri numarası 0212 651 19 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

XDrive Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin profesyonel olarak ilk oyuncu koltuğu üreten firmasıdır ve müşterilerine her an ulaşılabilir olmayı hedeflemiştir. Müşteri temsilcisi ile direkt olarak görüşebilmek için 0212 651 19 15 numaralı telefonu arayabilir ve firma ya da ürünleri ile ilgili bilgi alabilir, sorularınızı yöneltebilir veya yardım talep edebilirsiniz.

xDrive müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 651 19 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

XDrive Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem veren firma taraflarına yapılan şikayetleri değerlendirip en uygun çözümler ile en kısa sürede dönüş yapmaktadır. Şikayet veya görüş bildirmek için yukarıda belirtilen telefon numarasını arayabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

xDrive şikayet hattı 0212 651 19 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen xDrive müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri xDrive şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

xDrive Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 651 19 15

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. xDrive çağrı merkezi numarasına 0212 651 19 15 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : xDrive Profesyonel Oyuncu Koltukları
Telefon Numarası : (0212) 651 19 15
Fax Hattı : (0212) 651 67 04
Firma Adresi : Ziyagökalp Mah, Atatürk Bulvarı, Çevre Sanayi Sitesi, 4.Blok, No: 4-6-8 – Başakşehir/İstanbul/Turkey

Arama Terimleri: xDrive iletişim bilgileri, xDrive telefon no, xDrive irtibat tel, xDrive canlı destek, xDrive müşteri temsilcisi, xDrive şikayet hattı, xDrive müşteri hizmetleri numarası, xDrive çağrı merkezi numarası, xDrive iletişim numarası, xDrive çağrı merkezi, xDrive müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap