Elazığ Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Elazığ Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elazığ Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Elazığ Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Bir merkez ilçe ve  10 ilçe ile birlikte toplam  ilçeden oluşan Elazığ toplam 9151 km2 alanı ile Türkiye topraklarının yaklaşık yüzde 1,2’sini oluşturmaktadır. Daha öncelerden El Aziz olan şehrin ismi sonrasında Elazık ve ilerleyen tarihlerde de Elazığ olarak değişmiştir.

Projeleri ile halka hizmet sunmayı hedefleyen belediye her geçen gün gelişimine devam etmektedir. Gerek alt yapı gerekse şehir yerleşkesi düzenleşmeye ve sorunsuzluğa doğru yol almaktadır. Kendini en güzel şekilde tanıtan ve insanlara hizmet sunmayı ilke edinen yapısı ile oldukça beğenilmektedir.

Elazığ Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ilin nüfusu artarken gelişimi de hızlanmaktadır. Birçok turistin uğrak yeri olan şehrin birbirinden farklı noktaları bulunmaktadır. Belediye olarak çalışan ve halka hizmet sunan yapısı ile ön plana çıkmaktadır.

Yerleşim kitlesi büyüdüğü için Elazığ Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Elazığ Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için belediye hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Elazığ Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Elazığ Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0424 248 47 01

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Elazığ Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0424 248 47 01 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mah. Malatya Caddesi No:30 – ELAZIĞ
Eposta: elazig@elazig.bel.tr
Ptt Kep Adresi: elazigbelediyesi@hs01.kep.tr

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Elazığ Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Elazığ Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Elazığ Belediyesi iletişim bilgileri, Elazığ Belediyesi telefon no, Elazığ Belediyesi irtibat tel, Elazığ Belediyesi canlı destek, Elazığ Belediyesi müşteri temsilcisi, Elazığ Belediyesi şikayet hattı, Elazığ Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Elazığ Belediyesi çağrı merkezi numarası, Elazığ Belediyesi iletişim numarası

Yorum Yap