SürmeliGaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

SürmeliGaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

SürmeliGaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2005 yılında kurulmuş olan SürmeliGaz; Yozgat, Yerköy, Boğazlıyan, Sorgun, Saray, Çiçekdağı ve Köseli illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. SürmeliGaz, Yozgat, Yerköy, Boğazlıyan, Sorgun, Saray, Çiçekdağı ve Köseli bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

SürmeliGaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın SürmeliGaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

SürmeliGaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 187
187

Arama Terimleri: sürmeligaz iletişim bilgileri, sürmeligaz telefon no, sürmeligaz irtibat tel, sürmeligaz canlı destek, sürmeligaz müşteri temsilcisi, sürmeligaz şikayet hattı, sürmeligaz fatura ödeme, sürmeligaz kesinti

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla