Keçiören Belediyesi şikayet hattı, Keçiören Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Keçiören Belediyesi çağrı merkezi numarası, Keçiören Belediyesi iletişim numarası

Keçiören Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Keçiören Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Keçiören Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

58,66 kilometre karelik yüz ölçümü, 903 binin üzerinde nüfusu ve 1075 metrelik rakımı ile bilinen bir ilçedir. 1984 yılında ilçe olan yerleşim yerinin 43 adet mahallesi bulunmaktadır. İlçede yaşanabilir ve sürdürülebilir bir ortam hazırlamak için bütün belediye personelleri ile güler yüzlü olmanın yanında son teknolojik ekipmanlar kullanılarak çalışmalarını sürdürme misyonu ile hareket edilmektedir.

Katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışını benimseyen ilçe belediyesi dünya standartlarına uygun olarak hizmet verme ve belediyecilikte öncü olma vizyonuna sahip olarak aralıksız çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle şeffaflığa özen gösteren belediye aynı zamanda da ilkeli davranmayı ve ulaşılabilir olmayı benimsemektedir.

Keçiören Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Katılımcı olurken verimliliği gözeten bunun yanında samimi davranıp sosyal belediyecilik anlayışını sürdüren ilçe belediyesi topluma en iyi çalışmaları en güzel şekilde sunmayı hedeflemektedir. Çevreye karşı duyarlı olurken ekolojiyi koruyan bunun yanında da halkın ihtiyaç ve gereksinimlerine ivedi olarak cevap veren belediyecilik anlayışını artan nüfusa ve yerleşim yerlerine rağmen korumaktadır.

Yerleşim kitlesi büyüdüğü için Keçiören Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Keçiören Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için belediye hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Keçiören Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Keçiören Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 52 76

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Keçiören Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 52 76 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon İrtibat ve İletişim Numarası : 0 312 361 10 65
Whatsapp Hattı : 0 530 917 52 76
Fax : 0 312 361 10 65
E Posta Adresi : akmasa@kecioren.bel.tr
Kep Adresi : keciorenbldbsk@hs01.kep.tr
İletişim Adresi : Cumhuriyet Cad. No:1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören ANKARA

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Keçiören Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Keçiören Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Keçiören Belediyesi iletişim bilgileri, Keçiören Belediyesi telefon no, Keçiören Belediyesi irtibat tel, Keçiören Belediyesi canlı destek, Keçiören Belediyesi müşteri temsilcisi, Keçiören Belediyesi şikayet hattı, Keçiören Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Keçiören Belediyesi çağrı merkezi numarası, Keçiören Belediyesi iletişim numarası

Yorum Yap