Efe Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Efe Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Efe Tur Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Efe Tur müşteri hizmetleri direk bağlanma, Efe Tur  müşteri temsilcisi direk bağlanma, Efe Tur müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Efe Tur Müşteri Hizmetleri

Türkiye genelinde onlarca noktaya sefer düzenleyen en popüler ve en önemli otobüs firmalarından birisi olan Efe Tur, geniş ağıyla seyahat edeceklere yüksek kalite standartlarında hizmetler veriyor. 1990 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Efe Tur, 2012 yılında Alper Birant ve Halit Bıçak isimlerinin ortaklığında satılmıştır. Türkiye genelinde otobüs seferleri konusunda sürekli yeni yatırımlarda bulunarak, sefer ağını her geçen daha da genişletmeye devam eden Efe Tur, Türkiye’ nin en çok tercih edilen otobüs firmaları arasında yer alıyor. Tüketici taleplerine önem veren tüketici dostu markalardan birisi olarak Efe Tur tarafından hizmetlerine ilişkin tüketiciler için dinamik bir müşteri destek hattı hizmeti veriliyor. Özellikle de Efe Tur müşteri hizmetleri ile son derece pratik bir şekilde her türlü işlemin gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.

Türkiye genelinde geniş bir otobüs sefer ağına sahip olan Efe Tur, ağırlıklı olarak Amasya, Düzce, Kocaeli, Karadeniz Ereğlisi, İstanbul ve Zonguldak bölgelerine yönelik olarak otobüs seferleri düzenliyor. Her geçen gün gerçekleştirdiği yatırımları ile hem otobüs sefer noktalarının sayısını hem de mevcut sefer noktalarına otobüs sefer sayısını arttırmaya devam eden Efe Tur, her geçen gün büyümesi ile karayolu taşımacılığında Türkiye’ nin en önemli markalarından birisi konumunda bulunuyor. Bu sebeple de günümüzde oldukça yüksek bir taşıma sayısına sahiptir. Pek çok ödül sahibi olan Efe Tur, özellikle dijital teknolojiyi son derece etkin bir şekilde kullanıyor. Türkiye’ nin her yerinde tüketicilerin otobüs bileti alım işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için online bilet hizmetleri de sağlıyor. Bu hizmetlerine ilişkin her türlü sorunda ya da bilgi talebi durumunda profesyonel Efe Tur müşteri hizmetleri ile destek sağlıyor.

Efe Tur Şikayet

Efe Tur’ un sunmuş olduğu otobüs sefer ve seyahat hizmetleri ya da acente ve online şube işlemleri gibi konularda yaşanan her türlü probleme ilişkin mevcut şikayetleri, kolayca ilgili birimlere ulaştırabilme imkanı bulunuyor. Özellikle de Efe Tur şikayet hattı aracılığı ile günün her saatinde son derece pratik bir şekilde yetkili müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde yaşanan sorunlara ilişkin destek alınabildiği gibi pek çok noktada mağduriyetlerinde giderilmesi sağlanabiliyor. Günün her saatinde otobüs seferleri sağlayan bir karayolu yolcu taşımacılığı firması olan Efe Tur, çağrı merkezi hizmetlerini gün boyunca müşterilerine sağlıyor.

Efe Tur Telefon Numarası

Tüketicilerin otobüs sefer hizmetlerine ilişkin yaşamış oldukları sorunlar, genel hizmetlere ilişkin detaylar hakkındaki bilgi talepleri ve diğer istek ve önerileri ile ilgili olarak direkt olarak müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirebilmeleri mümkündür. Efe Tur telefon numarası aracılığı 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri birimiyle iletişim kurabilme şansı bulunuyor. Efe Tur tarafından sağlanan müşteri hizmetleri departmanının telefon numarası ise “0850” sistemle kurulmuştur. Buna göre günün her saatinde tüm GSM ve sabit hat numaraları üzerinden mevcut tariflerle ücretlendirilerek, 0850 600 00 10 şeklindeki müşteri hizmetleri numarası aranarak, müşteri temsilcileriyle ilgili konuya ilişkin sesli yanıt sisteminden yapılacak seçimler sayesinde görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Efe Tur telefon numarası bilgisi noktasında acente telefon numaralarının öğrenilmek istenmesi halinde ise tüketiciler son derece pratik bir şekilde yine çağrı merkeziyle iletişim kurabiliyor. Çağrı merkezinde müşteri temsilcileriyle yapılacak görüşmeler neticesinde istenen Efe Tur acente telefon numarası alınabileceği gibi direkt olarak yönlendirme yapılması da sağlanabiliyor. Bu şekilde gerçekleştirilecek işlem ile ilgili olarak ilgili ve yetkili kişilerle direkt görüşme gerçekleştirebilme avantajına sahip olunabiliyor.

Efe Tur Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 600 00 10

Arama Terimleri: efe tur şikayet, efe tur müşteri hizmetleri, efe tur müşteri temsilcisi, efe tur telefon numarası, efe tur irtibat tel

Yorum Yap