Mektebim Okulları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mektebim Okulları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mektebim Okulları çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mektebim Okulları müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mektebim Okulları şikayet hattına erişebilirsiniz. Mektebim Okulları müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mektebim Okulları Çağrı Merkezi Numarası

Belirli bir konuda yada belirli bir bilim dalında, bilgi, beceri kazandırma ve yetiştirme olarak tanımlanan eğitim; kişinin sahip olduğu bedensel ve zihinsel yeteneklerini amaçları yada belirlediği hedefleri doğrultusunda geliştirmesidir.

Bir insanın herhangi bir konuda bilgi sahibi olmak istemesi yada davranışlarını geliştirmek amacıyla atacağı adımların hepsi eğitim alanına girmektedir ve meydana gelecek olan değişimler eğitimin parçası olarak değerlendirilir. Yine başka bir deyişle eğitim, okullar yada kurslar aracılığıyla insanlara gerekli bilgilerin, kabiliyetlerin sistematik olarak verilmesidir.

Mektebim Okulları çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Mektebim Okulları Müşteri Hizmetleri Numarası

Okul ise; eğitimin verildiği tesisler ve kurumlar olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde daha çok sözcük olarak kullanılan okul; çocuk ve gençlerin örgün eğitim gördüğü yerler olarak ifade edilmektedir.  Yine okul sözcük tek bir alan ile sınırlandırılan eğitim kurumları için de kullanılmaktadır.

2011 yılında büyük hedefle okullara bir yenisi daha eklendi. İlk olarak İstanbul merkezli kurulan kolej 150 öğrenci ile eğitim hayatına başlayarak bugün ulaştığı noktanın temelini aslında ilk gün atmıştı. Çok sayıda sektörde faaliyet gösteren bir ticari grup, eğitime de yatırım yapma kararı alarak 2011 yılında 1 okul ile başladığı yatırımını bugün 14 ile genişleterek 38 okula ulaştırdı.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Mektebim Okulları müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Mektebim Okulları Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1928 yılında kurduğu Millet Mekteplerinden esinlenen yatırımcılar, kalite anlayışını yüksek tutarak açılan her yeni okulda eğitim gören öğrencilere dünya standartlarında eğitim görme imkanı yani dünya üzerindeki en kaliteli okullarda eğitim gören öğrencilerle fırsat eşitliği sunuyor.

Yatırım grubunun kalite anlayışı ve eğitim vizyonu gereği, eğitim modeli ve ders içeriklerinde bedensel ve zihinsel gelişimle birlikte sosyal ve ruhsal gelişimlerde ön planda tutuluyor. Yine öğrencilere verilen yabancı dil eğitimi dünya vatandaşı olma imkanı sunuluyor.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mektebim Okulları müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Mektebim Okulları Şikayet Hattı

Her geçen gün sayısını artıran grup okulları, açacağı yeni okullarla birlikte eğitim verdiği tüm öğrencilerini aydınlık bir geleceğe hazırlamaya devam edecek. Bu anlamda her türlü gelişimine hız veren ve geniş kitlelere hitap eden kurum günden güne büyümesine devam etmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mektebim Okulları müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mektebim Okulları şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mektebim Okulları Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 30 95

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mektebim Okulları çağrı merkezi numarasına  444 30 95 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : E-5 Yan Yol Üzeri No: 175 Avcılar/İstanbul
Telefon Numarası : 444 30 95
Çağrı Merkezi : 0(850) 460 30 95

E Posta Adresi : info@mektebim.k12.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Mektebim Okulları iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Mektebim Okulları sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Mektebim Okulları iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Mektebim Okulları iletişim bilgileri, Mektebim Okulları telefon no, Mektebim Okulları irtibat tel, Mektebim Okulları canlı destek, Mektebim Okulları müşteri temsilcisi, Mektebim Okulları şikayet hattı, Mektebim Okulları müşteri hizmetleri numarası, Mektebim Okulları çağrı merkezi numarası, Mektebim Okulları iletişim numarası, Mektebim Okulları çağrı merkezi, Mektebim Okulları müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap