Ede Turzim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ede Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ede Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ede Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ede Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Ede Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ede Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Güvenli ve kaliteli yolculuğun adresleri arasında bulunan firmaya çağrı merkezleri aracılığıyla 7/24 ulaşmanız sağlanmaktadır. Ülke içerisinde pek çok şehre seferler düzenleyen otobüs firması alanında uzman şoför ve yardımcılar ile sizlere hizmet vermektedir. 0344 235 37 37 numaralı telefon hattından Kahramanmaraş genel merkeze kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu numarayı arayarak diğer illerdeki şubelerin telefon numaralarını da kolaylıkla edinebilirsiniz.

Çağrı merkezleri sizlere en kısa sürelerde çözüm üretmek için uğraşırken, yaşanılan yoğunluk beklemenize neden olabilir. Ede Turizm verdiği hizmetle birlikte müşteri hizmetleriyle de siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bu numara üzerinden istek, şikayet ve önerilerinizi Ede Turizm müşteri hizmetleriyle paylaşabilirsiniz.

Ede Turizm çağrı merkezi numarası 0344 235 37 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ede Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Turizm şirketinin web sayfasından şirkete ait telefon numaralarına ulaşabileceğiniz gibi Kahramanmaraş genel merkeze ait olan 0344 235 37 37 nolu telefon hattından da gerekli gördüğünüz telefon numaralarına ulaşarak müşteri temsilcileri ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizlerden gelen talep, istek ve şikâyetleri kayıt altına alarak yetkili mercilere yönlendirmektedir. Yetkili mercilere yönlendirilen istekleriniz büyük bir titizlikle incelenmekte ve gerekli çalışmalar firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

Müşteri hizmetleri departmanında görev yapmakta olan alanında eğitimli kişiler tarafından sorunlarınızın en kısa sürelerde çözüme ulaştırılması sağlanırken, gerekli görülmesi halinde size en yakın şubeden de yardım alınmaktadır.

Ede Turizm müşteri hizmetleri numarası 0344 235 37 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ede Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Olası vakit kayıplarının önüne geçmek için firmanın direkt bağlanma numarasından iletişime geçebilirsiniz. Otobüs bileti rezervasyon işlemleri, otobüs bileti iptal işlemleri ve otobüs bileti fiyatları gibi konularda sizlere yardımcı olacak olan müşteri hizmetleri gerekli görülmesi durumunda sizleri başka kişilerle görüştürecektir.

Turizm şirketi olarak görev yaptığı platformda alanında en iyi hizmeti müşterilerine sunmayı marka misyonu olarak görmekte olan şirket, sizlerin görüş ve bildirimlerini önemseyerek bu yönde hareket etmektedir.

Ede Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0344 235 37 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ede Turizm Şikayet Hattı

Otobüs firması ile yaşadığınız sıkıntı ve şikâyetlerde bunların yetkili mercilere bildirilmesini istediğiniz durumlarda 0344 235 37 37 numaralı hattan tüm şikâyet ve sıkıntılarınızı dile getirebilirsiniz. Şirket politikası olarak tarafımıza iletilen tüm şikâyetler büyük bir titizlik ile incelenmekte ve tekrarlanmaması için gerekli tüm düzenlemeler yapılmaktadır.

Otobüslerde yaşanılan olumsuz durumların tekrarlanmaması için iletmiş olduğunuz durumların iyileştirilmesi firmanın yetkilileri tarafından yapılmaktadır.

Ede Turizm şikayet hattı 0344 235 37 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ede Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ede Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ede Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0344 235 37 37

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ede Turizm çağrı merkezi numarasına 0344 235 37 37 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kahramanmaraş Ede Otomotiv Seyahat Turizm Taşımacılık Petrol Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.
Adres : Yavuz Selim Mah. 73040 Cad. NO:27 A.DULKADİROĞLU/KAHRAMANMARAŞ
Telefon : 0344 235 37 37

Arama Terimleri: Ede Turizm iletişim bilgileri, Ede Turizm telefon no, Ede Turizm irtibat tel, Ede Turizm canlı destek, Ede Turizm müşteri temsilcisi, Ede Turizm şikayet hattı, Ede Turizm müşteri hizmetleri numarası, Ede Turizm çağrı merkezi numarası, Ede Turizm iletişim numarası, Ede Turizm çağrı merkezi, Ede Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap