Ak Aksu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ak Aksu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ak Aksu Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ak Aksu Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ak Aksu Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Ak Aksu Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ak Aksu Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Güvenli ve huzurlu bir yolculuk için tercih edeceğiniz adres Ak Aksu Turizm firmasıdır. Firmanın otobüsleri lüks kalite standartlarındadır. Dolayısıyla yolculuklarınız rahat ve konforlu bir biçimde gerçekleşmiş oluyor. Firmanın otobüslerinde sınırsız WİFİ hizmeti bulunuyor. Deneyimli araç kaptanlarıyla firma sizlere mükemmel bir ulaşım konforu sunuyor. Güler yüzlü muavinler en iyi hizmeti sizlere sağlıyor.

Kahramanmaraş’ın en hızlı ve kurumsal firması olan ilgili firmanın çağrı merkezi numarası + 90 212 586 97 37 telefon numaralarından oluşuyor. Firma hafta içi ve hafta sonu olmak üzere sabah 08.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bu saatler arasından firmayla iletişime geçerek, bilet rezervasyonlarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Firmanın günümüzde 46 adet sefer yaptığı bölge bulunuyor. Bu bölgeler arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi yerler de yer alıyor. Firmanın İstanbul Yenikapı ilçesinde veznesi bulunuyor. Bu vezneye giderek kolaylıkla rezervasyon işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Aynı zamanda firmanın online sitesi üzerinden de kolaylıkla 7/24 online bilet alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız online bilet işlemleri e-posta adresinize ve SMS yoluyla telefonunuza gelecektir. Firma bu zamana kadar ulaşım sektöründe 13 tane farklı ödül almıştır. Ödüllü bir firma aracılığıyla seyahat etmenin deneyimini siz de yaşayabilirsiniz. Firmanın otobüs içi ikramları sınırsızdır. Dilediğiniz zaman dilimi içinde otobüs içi ikram talebinde bulunabilirsiniz. Böylelikle keyifli bir yolculuğun tadını çıkarma deneyimini yaşayabilirsiniz.

Ak Aksu Turizm çağrı merkezi numarası 0344 235 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ak Aksu Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Kahramanmaraş merkezli otobüs firması olan ilgili firmanın çok gelişmiş standartlarda müşteri destek hizmetleri hattı bulunuyor. Bu hat ile dilediğiniz zaman dilimi içinde iletişime geçerek hizmetler hakkında kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz. İlgili firmanın müşteri hizmetleri numarası + 90 212 586 97 37 telefon numarasından oluşuyor. Bu hat tamamen müşteriler için oluşturulmuş durumdadır. Müşteriler diledikleri zaman dilimi içinde bu hat üzerinden rezervasyon taleplerini oluşturabilirler, iptal edebilirler veya değiştirebilirler. İlgili firmanın müşteri hizmetlerinin kalitesi her alanda adından sıklıkla söz ettiriyor.

Diksiyonu düzgün, samimi tavırları iletişim birimi personelleri sizlere çok hızlı bir hizmet deneyimini ayrıcalıklı olarak sunacaktır.

Ak Aksu Turizm müşteri hizmetleri numarası 0344 235 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ak Aksu Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İlgili firmayla günümüzde direkt olarak iletişime geçmek çok kolaydır. Firmanın iletişim birimiyle direkt olarak irtibata geçmek için 0344 235 11 11 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Numarayı tuşladıktan sonra iletişim birimi personelleri sizlerle direkt olarak irtibata geçmiş olacaktır. Böylelikle kolay bir şekilde rezervasyon taleplerinizi bu numara üzerinden oluşturabilirsiniz.

İlgili firmanın online bilet hizmeti de günümüzde bulunuyor. Firmanın online bilet sayfasına www.akaksuturizm.com adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Siteye girdikten sonra ana sayfa üzerinden kolaylıkla online bilet rezervasyonlarınızı oluşturabilir, e-bilet olarak biletlerinizi alabilirsiniz. İlgili firmanın otobüsleri dijital TV kalitesine sahiptir. Böylelikle yolculuk sırasında hiçbir şekilde canınız sıkılmayarak rahat bir yolculuktan yararlanmış olursunuz.

Ak Aksu Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0344 235 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ak Aksu Turizm Şikayet Hattı

Firmaların objektifliğini ortaya koymaları firmalara olan ilgiyi artıran en önemli etmenler arasında bulunuyor. İlgili firmanın objektif olarak oluşturmuş olduğu çok gelişmiş ve kaliteli bir şikayet hattı hizmeti bulunuyor. İlgili firmanın hizmetlerinden rahatsız olduğunuz bir durum söz konusuysa 0344 235 11 11 telefon numarası üzerinden şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Firmanın şikayet hattı santrali 24 saat sürekli olarak açıktır. Dilediğiniz zaman dilimi içerisinde iletişime geçerek şikayet taleplerinizi iletebilirsiniz. Şikayet talepleriniz değerlendirildikten sonra e-posta yoluyla size bilgi verilecektir. Aynı zamanda telefon numaranızdan özel olarak firma yetkilileri sizleri arayarak şikayetiniz hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirecektir.

Ak Aksu Turizm şikayet hattı 0344 235 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ak Aksu Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ak Aksu Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ak Aksu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0344 235 11 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ak Aksu Turizm çağrı merkezi numarasına 0344 235 11 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Kahramanmaraş Otobüs Terminali Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş
E-Posta : destek@akaksuturizm.com
Telefon : 0344 235 11 11

Arama Terimleri: Ak Aksu Turizm iletişim bilgileri, Ak Aksu Turizm telefon no, Ak Aksu Turizm irtibat tel, Ak Aksu Turizm canlı destek, Ak Aksu Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap