Mersin Nur Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mersin Nur Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mersin Nur Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mersin Nur Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mersin Nur Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Mersin Nur Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mersin Nur Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Nur Şirketler topluluğu  Mersin merkezli olan bir turizm firmasıdır. Şirket bir aile şirketi olarak 5 kardeş tarafından 1976 yılında kurulmuştur. Firma geçen yıllarda sürekli olarak bir ilerleme kaydederek eğitim alanı da dahil farklı sektörlere girmiştir. Bugün bünyesinde 5 şirket barındırır. Mersin Nur Turizm  de bunlardan bir tanesidir. 2016 yılında faaliyete başlamıştır. Son sistem modern araçlar ile İstanbul, Ankara ve İzmir güzergahında hizmet vermektedir. Gerek araçları, gerekse personelleri ile kaliteli ve huzurlu keyifli yolculuğun adresidir. Elitist bir müşteri portföyüne sahip olup firmanın çağrı merkezi numarası 444 33 80 olup kesintisiz olarak sürekli aranabilmektedir.

Mersin Nur Turizm çağrı merkezi numarası 444 33 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Nur Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Çizgisinden ödün vermeden dünya normlarında hizmet veren firma, Mersin kentinde çıtayı bir hayli yükselten bir yapıya sahiptir. Araç filosu da sürekli olarak genişlemektedir. Araç içinde ikramları da olan firmanın araçlarında en yorgun insanlar bile dinlenmiş bir biçimde inmektedir. Nitekim bilet almak, rezervasyon yaptırmak vb. diğer durumlar için aranacak olan müşteri hizmetleri numarası 444 33 80’dir.  Bu numara aranarak günün her saati firma ile iletişim halinde olunması mümkündür.

Mersin Nur Turizm müşteri hizmetleri numarası 444 33 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Nur Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mersin kentinde yaşayanlar firma yetkililerinden birisi ile görüşmek isterse, 444 33 80 numaralı hattı arayabilmektedir. Görüşülmek istenen kişinin dahili numarası biliniyor ise dahili hattı tuşlanır. Eğer görüşülecek olan kişinin dahili numarası bilinmiyor ise o zaman üstte verilen numara arandıktan sonra operatöre bağlanılmakta ve görüşülmek istenilen kişinin ismi verilmektedir. Santral operatörü sizi hiç zaman kaybetmeden görüşmek istediğiniz kişiye anında yönlendirecektir. Direkt bağlanma firmada son derece kolaydır.

Mersin Nur Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 33 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Nur Turizm Şikayet Hattı

Gerek seyahat sırasında gerek ise öncesinde herhangi bir sorun yaşanması durumunda yapılması gereken şey üstte belirtilen müşteri hizmetleri numarasının aranmasıdır. Bu numara aranıp ilgili birime bağlanıldıktan sonra yaşanan sorun iletilir. Firma bu konuda son derece hassastır.  Yaşanan sorunun giderilmesi için gerekli olan işlem derhal yapılır. Sorun giderildikten sonra müşteriye geri dönüş yapılarak bilgi verilir.

Mersin Nur Turizm şikayet hattı 444 33 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mersin Nur Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mersin Nur Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mersin Nur Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 33 80

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mersin Nur Turizm çağrı merkezi numarasına 444 33 80 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : İhsaniye Mah. Kuvayi Milliye Cad. Aşkın Apt. D:No:1 D:3 Akdeniz Mersin
E-Posta Mail Adresi: info@mersinnurturizm.com
Telefon Numarası : 444 33 80

Arama Terimleri: Mersin Nur Turizm iletişim bilgileri, Mersin Nur Turizm telefon no, Mersin Nur Turizm irtibat tel, Mersin Nur Turizm canlı destek, Mersin Nur Turizm müşteri temsilcisi, Mersin Nur Turizm şikayet hattı, Mersin Nur Turizm müşteri hizmetleri numarası, Mersin Nur Turizm çağrı merkezi numarası, Mersin Nur Turizm iletişim numarası, Mersin Nur Turizm çağrı merkezi, Mersin Nur Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap