Dyo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Dyo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dyo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1927 yılında Yaşar Grubu’na bağlı olarak İzmir’de kurulan Dyo Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. sektörünün öncüsü konumunda olan Türk boya şirketidir. Dyo şu alanlarda üretimlerini gerçekleştirmektedir; İnşaat boyaları, Isı yalıtım sistemleri, Sanayi boyaları, Mobilya boyaları, Matbaa mürekkepleri, Deniz boyaları, Bobin boyaları, Otomotiv boyaları.

En gözde boya markalarından birisi olan Dyo, dünya genelinde de 20’den fazla ülkeye ürünlerini göndermektedir. Dyo ürünlerinden bahsedecek olursak; Nanoteknolojik boyalar, Emülsiyon ve sentetik son kat boyalar, Dış cephe son kat boya ve kaplamaları, Ahşap koruyucular, Vernikler, parke cilaları, Renk Pınarı Sistemi, Sorun çözücü özel ürünler (Dr. DYO ürünleri), Astarlar, macunlar, Fırça-Rulo-Boya, uygulama makineleri.

Dyo’nun ürün gruplarına göre ayrı ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla aradığınız ürün hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Dyo İnşaat Boyaları İş Ünitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0262 754 75 60 (11 Hat)

Dyo Mobilya Boyaları İş Ünitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 328 08 80

Dyo Oto Tamir Boyaları İş Ünitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 328 08 80

Dyo Toz Boyaları İş Ünitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0236 312 23 33-34

Arama Terimleri: dyo iletişim bilgileri, dyo telefon no, dyo irtibat tel, dyo canlı destek, dyo müşteri temsilcisi, dyo şikayet hattı

16 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla