Casati Boya Müşteri Hizmetleri Numarası Casati Boya Şikayet

Casati Boya Müşteri Hizmetleri Numarası | Casati Boya Şikayet

Casati Boya müşteri hizmetleri nedir sorusunun cevabı ve Casati Boya şikayet var mı konusu için makalemizi okuyabilir yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Casati Boya Çağrı Merkezi Numarası

Casati Boya 2013 yılında Dyo Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret AŞ. Bünyesinde çalışmalarına başlamıştır. Tüketicilerin boya konusundaki beklentilerini karşılamak ve pazar sunmak adına da on yıldan beri çalışmalarını sürdürmektedir. Bilindiği üzere bina boyaları hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda zaruri ihtiyaçlar arasında bulunmaktadır. Birçok türdeki boyaları firmadan elde edebilirsiniz. Bunlar arasında su esaslı iç cephe ve dış cephe boyaları bulunmaktadır. Sentetik boyalar, ahşap vernikler ve boyalar, astarlar ya da macunlar, sprey boyalar da çeşitler arasında bulunmaktadır.

Özel amaçlı boyalar arasında yol çizgi boyaları, casa stop elyaflı boyalar, is-ört boyalar da bulunur. Casa stop elyaflı boyalar çatı, teras gibi yerlerde su izolasyonunu sağlamaktadır.  İs-ört boyalar ise yüksek kapatıcılığa sahip olan mineral yüzeylerde kullanılır. İzolasyon boyası olarak da bilinir. Firmanın ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgileri çağrı merkezini arayarak da ulaşabilirsiniz.

Casati Boya çağrı merkezi numarası 0262 754 75 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Casati Boya Müşteri Hizmetleri Numarası

Su esaslı iç cephe son kat boyaları farklı renklerde bulunmaktadır. Kişiler hem evlerinin dekorasyonuna hem de zevklerine uygun olanları seçebilmektedir. Açık ve sade renkler haricinde canlı ya da koyu renk seçebilme şansına da sahipsiniz. Ayrıca silinebilir, kapatıcı özelliğine sahip, neme dayanıklı, kir ve yağ emmeyen, TS uygunluğu bulunan boyalar firma tarafından üretilmektedir. Üstelik boyanın uygulanışı da oldukça kolaydır. Temiz, kuru ve tozsuz olan duvarlarınıza fırça yardımı ile uygulama yapabilirsiniz. Silikonlu plastik boyalar su bazlı olmakta ve dekoratif bir görünümü size sunmaktadır.

Kocaeli merkezli olan firmaya ulaşım sağlamak için 0 (262) 754 75 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Mail göndermek isteyenler ise casati@casati.com.tr adresine yazılı mesajlarını gönderebilir. Ayrıca youtube, instagram, facebook ve Twitter sosyal medya hesaplarınız üzerinden de takip edebilirsiniz.

Casati Boya müşteri hizmetleri numarası 0262 754 75 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Casati Boya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evlerinizin dış cephelerinin belirli bir zaman sonra boyanması gerekir. Dış cepheler yağmur, kar, rüzgar ve fırtına gibi olumsuz hava şartlarından fazlasıyla etkilenir. Dış cephesi boyanmayan binalar oldukça eski görünecektir. Üstelik ısı ve ses yalıtımını da yaptırmış olacaksınız. Firmanın üretmiş olduğu dış cephe ürünleri arasında silikonlu, grenli silikonlu, akrilik dış cephe boyaları bulunmaktadır. Suyu emmeyen ve nefes alabilen yapıya sahip olan bu boyalar yüksek örtücülük sağlarken binayı güneş ışınlarına karşı da koruyacaktır. Böylelikle binanızın ömrünü de artırmış olacaksınız.

Bina içlerinde kolay uygulama yapılabilen sprey boyalar da büyük ilgi görmektedir. Farklı renklerde olan bu boyaları da sizlere firma sunmaktadır. Direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler 0 (262) 754 75 60 telefon numarasını arayabilir. Ayrıca internet sayfasında bulunan iletişim formunu doldurarak da mesajınızı yazılı olarak iletebilirsiniz. Kısa süre içinde size dönüş sağlanacaktır. Sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçmek isteyenler 7/24 mesaj yollayarak istek, dilek ve taleplerini iletebilir.

Casati Boya müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0262 754 75 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Casati Boya Şikayet 

Firmanın Türkiye’de birçok il ve ilçede şubeleri bulunur. Size yakın olan bir şubeye mutlaka rastlayacaksınız. Binanızın iç ya da dış cephelerinde firmanın ürünlerinden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz renk ve özellikle olan birçok çeşitle karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen ürünleri firmada bulabilmeniz mümkündür. Belgeli ve garantili ürünler bulunur. Tüm bunlara rağmen ürünlerle ya da şubelerle ilgili şikayeti bulunanlar firmayı arayarak ya da mail göndererek iletişime geçebilir.

Sosyal medya üzerinden iletişim kurmak istek, dilek ve şikayetlerinizi sunmak da mümkündür. Yapılan tüm şikayetler değerlendirilmekte ve yaşanan sorunlar firma tarafından giderilmektedir. Boya sektöründe önemli bir yere sahip olan firma müşteri memnuniyetine de oldukça fazla önem vermektedir.

Casati Boya şikayet 0262 754 75 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Casati Boya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Casati Boya şikayet telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Casati Boya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0262 754 75 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Casati Boya çağrı merkezi numarasına 0262 754 75 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Dyo Boya Fabrikaları Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Adres : D.O.S.B. 2.Kısım Fırat Cad. No:11 Dilovası / KOCAELİ
E-Posta : casati@casati.com.tr
Telefon : 0262 754 75 60

Arama Terimleri: Casati Boya iletişim bilgileri, Casati Boya telefon no, Casati Boya irtibat tel, Casati Boya canlı destek, Casati Boya müşteri temsilcisi

Yorum Yap