Ergül Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Ergül Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ergül Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ergül Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1989 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. 600 çalışanıyla, 50.000 metre karelik kapalı alanda hizmet vermektedir. 1992 yılında ilk olarak geliştirdiği özel dizayn ile müşterileri özel imalatlar yapmakta ve bunu da uygun fiyata sunmaktadır.

Kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla birlikte tüm yurt içi bayi ağını genişleten aynı zamanda da birçok ülkeye ihraç eden firma müşteri memnuniyetine dayanarak ürünlerini en iyi şekilde sunmaktadır. İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen maddelerden ana malzemelerini seçerek sağlık noktasında hassasiyet göstermektedir. Kanserojen etkisi bulunmayan E1 normunda ürünler kullanarak bu alanda oldukça tercih edilmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte ürünlerini bunu uygulayan firma CNC sistemli makinelerde üretim yapmaktadır. Ergonomi, fonksiyonel ve estetik nitelikleri taşıyan ürünleri satışa sunan ve her geçen gün müşteri kitlesini arttıran bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ergül Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Ürün model ve kalitesini devamlı geliştirmeye çalışan firma aynı zamanda da fiyat ve kaliteyi birleştirmektedir. Kısacası kaliteyi ve konforu sunmayı hedefleyen firma bu noktada herkesimden insan tarafından talep görmektedir. Artan taleplere rağmen ürün hizmetlerinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ergül Mobilya müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ergül Mobilya ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Ergül Mobilya çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ergül Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 39 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ergül Mobilya çağrı merkezi numarasına 444 39 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Organize Sanayi Bölgesi 24. Cadde No:54 Melikgazi / KAYSERİ

Telefon & Fax
+90 352 322 21 55
+90 352 322 21 58

E-Posta
info@ergul.com.tr

Satış sonrası hizmet call center numarası
444 39 10

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ergül Mobilya sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ergül Mobilya iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ergül Mobilya iletişim bilgileri, Ergül Mobilya telefon no, Ergül Mobilya irtibat tel, Ergül Mobilya canlı destek, Ergül Mobilya müşteri temsilcisi, Ergül Mobilya şikayet hattı, Ergül Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Ergül Mobilya çağrı merkezi numarası, Ergül Mobilya iletişim numarası

Yorum Yap