dewberry-cagri-merkezi

Dewberry Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dewberry çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dewberry müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dewberry şikayet hattına erişebilirsiniz. Dewberry müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Günlük olarak bireyler tarafından tercih edilen kıyafetler sıcak ve soğuk havalara göre üretilmekte, yün, kadife, keten gibi malzemeler kullanılmaktadır. Erkek ve bayan giyiminde farkını ortaya koyan bir marka olan Dewberry, her sezon yeni tasarımlarla müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Yenilikçi çizgisini koruyarak bireylerin kendilerini özel hissedecekleri kıyafet üretmeyi amaçlayan firma geniş koleksiyonlar oluşturmaktadır. Dewberry markasının özelliklerden biride kaliteyi uygun fiyat ile birleştirerek hedef kitlesine sunmasıdır. Klasik ve spor stilin birleşmesi sonucunda elde edilen tarzdan hoşlananlar için Dewberry çalışmalarını sürdürmektedir.

Dewberry Çağrı Merkezi Numarası

Günümüz dünyası içerisinde şık görünüm oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Kıyafet ve aksesuar konusunda büyük bir alışveriş ağı bulunmaktadır. Hem kadınlar hem de erkekler günlük hayatlarında, iş hayatlarında giydiği kıyafetlere ve taktıkları aksesuarlara oldukça önem vermektedirler. Dış görünüş ilk izlenimde büyük bir etkiye sahiptir. Bu sebeple günümüzde yüzlerce farklı marka çeşit çeşit ürünlerle sizleri karşılamaktadır. Dewberry firması tekstil sektöründe büyük bir üretim üstlenmektedir. Kadın ve erkek giyim parçaları üzerinde uzman çalışan kadrosuyla çalışmalar yürütmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tüm tecrübe ve çalışmalarla ürünlerimizin sizlere uygun bir şekilde olabilmesini sağlamaktayız. Dış giyim, iç giyim, pantolon ve gömlek gibi temel ürünlerin yanında tekstil sektörü içerisinde olan hemen hemen tüm ürünleri firmamız aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Dewberry çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Firmamızın sizlere sağladığı ürünler ve hizmetler hakkında yaptığınız geri bildirimler, bizler için ehemmiyet taşımaktadır. Bu sebeple çağrı merkezi hattımızı kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkındaki talep, istek ve düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz. Teknolojinin bizlerle sağladığı ilerleme ve değişimleri tekstil sektörü içerisinde kullanmaktayız. Ürünleri ve hizmetlerimizi bu doğrultuda üreterek günümüz şartlarına uygun bir hale getirmekteyiz. 0212 246 54 30 numaralı telefon hattına bağlanarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Dewberry Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmamızın beğeninize sunduğu tüm ürünler hakkında oluşan deneyimleriniz, bizlerin yol göstericisi olmaktadır. Ürünler hakkındaki geri bildirimlerinizi doğru bir şekilde analiz edip ürünlerimizi o doğrultuda üretmekteyiz. Sizlerin müşteri hizmetlerine bağlanarak talep, istek ve deneyimlerinizi iletebilirsiniz. Böylelikle yeni üretimlerimiz içerisinde o yönde çalışmalar yürüterek sizlerin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı planlamaktayız. Yukarıda belirtilen telefon numarasıyla müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bu alanda uzman çalışma ekibimizle müşteri hizmetleri servisini sağlamaktayız.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Dewberry müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dewberry Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamız müşteri hizmetleri servisi içerisinde birçok alanda çalışma yapmaktadır. Ürünler, satın alma ve kurumsal işlemler üzerinde ihtiyaçlarınızı müşteri hizmetlerine bağlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında müşteri temsilcilerine de ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak, istiyorsanız, 0212 246 54 30 hatlı telefon numarasını aramız yeterli olacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dewberry müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Koleksiyonlar özenli çalışmaların yürütülmesi sonucunda Sonbahar- Kış ve İlkbahar- Yaz şeklinde hazırlanmaktadır. Firmanın spor, klasik ceketten kış aylarında soğuktan korunmaya yardımcı olan mont, kaban seçeneklerine, yaz aylarının vazgeçilmezlerinden t-shirt ve gömleklere kadar farklı zaman dilimleri için tasarlanmış ürünleri mevcuttur. Bunların yanı sıra günlük kullanımda yerini almış olan kemer, çanta ve cüzdan gibi ürünlerde Dewberry markasının ürün skalasında ilgilenenleri beklemektedir. İnternet sitesinde firma hakkındaki haberlere yer verilmiş, ziyaretçilerin inceleyebilmesi için koleksiyonlar dâhil edilmiştir. Giyim sektörü hava şartları ne olursa olsun kişilerin ihtiyaç duyduğu ürünlerin piyasaya sürülmesini sağlamaktadır. Dewberry kurulduğu andan itibaren kaliteli tasarımlar üretmeye özen göstermiştir. 200 m2’lik showroom ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden firma yurtdışına da ürünlerini göndermekte, farklı noktalarda Dewberry marka ürünler satılmaktadır.

Dewberry Şikayet Hattı

Markamız üzerinden aldığınız tüm hizmetler ve ürünler hakkında oluşan şikayetlerinize ve problemlerinize uygun çözümler iletebilmemiz adına şikayet hattı çalışmalar yürütmektedir. Yukarıda belirtilen telefon numarası ile bu hatta bağlanabilirsiniz.

Dewberry’in iletişim numarası, mail adresi ve iletişim formu bulunmaktadır. Dewberry ile ilgili aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek ürünler hakkında bilgi alabilir; istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Dewberry Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Tel: +90 212 246 54 30
Fax: +90 212 219 09 60

Dewberry Adres
Ebekızı Sokak No: 16 Sosko İş Merkezi B Blok 2. Kat No: 20 Osmanbey Şişli/İstanbul

E-mail Adresi
info@dewberry.com.tr

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dewberry müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dewberry şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dewberry Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 246 54 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dewberry çağrı merkezi numarasına 0212 246 54 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Dewberry iletişim bilgileri, Dewberry telefon no, Dewberry irtibat tel, Dewberry canlı destek, Dewberry müşteri temsilcisi, Dewberry şikayet hattı, Dewberry müşteri hizmetleri numarası, Dewberry çağrı merkezi numarası, Dewberry iletişim numarası, Dewberry çağrı merkezi, Dewberry müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap