Düzce Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Düzce Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Düzce Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Düzce Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Düzce Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Düzce Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Düzce Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Düzce Belediyesi, vatandaş memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve halkın  sorunlarını ve sorularını  rahatça belediyeye bildirebilmesi için oldukça önemli adımlar atmıştır. Belediye, halkın il içinde yaşayabileceği her sorunun çözümünü sağlayabilmek adına iletişim hizmetlerini mümkün olan en iyi seviyeye çekmek için elinden geleni ardına koymuyor.

Belediyeye ulaşmanın pek çok yöntemi olduğu gibi bu hizmetten yararlanmak da oldukça kolay. Birçok alternatif iletişim adresine sahip belediye bu sayede vatandaşların işini oldukça kolaylaştırıyor. Belediye ile ilgili bir sorunuzu, şikayetinizi rahatlıkla sorabilir ya da belediyenin sunduğu hizmetler hakkında bilgi isteyebilirsiniz. Bu kolay ve rahat sistemi sayesinde vatandaşları iletişim sürecinde oldukça memnun etmeyi başaran belediye, bu iletişim kanallarını daha da rahat ve kolay hale getirme noktasında elinden geleni yapıyor.

Halkın belediye ile rahatça konuşabilmesinin ve dertlerini paylaşabilmesinin iyi belediyeciliğin en önemli hususlarından biri olduğuna inanan belediye bu alanda yaptığı yatırımlar sayesinde tüm vatandaşların sorununu dinleyebilmek için uygun altyapıyı ve iletişim sistemlerini kurmuşa benziyor. Vatandaşlar bizzat belediyeyi ziyaret edebilecekleri gibi aynı zamanda hiç evlerinden kalkmadan belediyeye ulaşabilmek için bir çok yönteme sahip. Belediyenin sahip olduğu numara üzerinden ya da aynı şekilde belediyenin sahip olduğu faks adresinden vatandaşlar tüm sorunlarını belediye ile paylaşabiliyor. Bunun yanında belediyeye ulaşabileceğiniz bir mail adresi ve Kep adresi de bulunuyor. Ayrıca Facebook , Instagram ve Twitter üzerinde de hesaplara sahip olan belediyeye vatandaşlar buralardan da ulaşabiliyor.

Düzce Belediyesi çağrı merkezi numarası 0380 524 58 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Düzce Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediye, sağladığı üstün iletişim hizmetleri sayesinde vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor. Belediyeye ulaşabileceğiniz bir çok farklı yöntem var. Bunlardan birisi 0 380 524 5821 adlı numaradan belediyeye ulaşmanızı sağlayan telefon iletişim hizmeti. Bunun yanı sıra 0 380 524 5825 numarası üzerinden belediyeye faks da çekebilirsiniz. Ayrıca belediyenin mail servisleri üzerinden ulaşabilmeniz için info@duzce.bel.tr adlı bir e-posta adresi de bulunmakta. Son olarak KEP servisi üzerinden de duzcebelediyesi@hs01.kep.tr adresi ile belediyeye ulaşabilirsiniz. Bütün bu hizmetler ile belediyeye ulaşabilir ve soru, istek ve görüşlerinizi belediye ile paylaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Düzce Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0380 524 58 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Düzce Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediye, iletişim hizmetlerinin çeşitliliği ve rahatlığı ile vatandaşlar tarafından takdir toplamaya devam ediyor. Belediyeye ulaşmanın en kolay yollarından birisi de 0 380 524 5821 numarası ile belediyeyi aramak. Bunun yanında Instagram, Twitter ve Facebook gibi popüler sosyal mecralarda da hesabı bulunan belediyeye buralardan da ulaşmak mümkün. Facebook üzerinde arama bölümüne belediyenin ismini yazmanız belediyenin hesabına ulaşmanızı sağlayacaktır. Instagram üzerinde belediyenin hesabına ulaşmak içinse arama bölümüne duzcebld yazılması yeterli olacaktır. Twitter’da da aynı şekilde duzcebld kullanıcı adıyla bulunan belediyeye ulaşmak oldukça kolay. Vatandaşlar için her türlü platformdan bir iletişim aracı yaratmaya çalışan belediye hangi platform olduğu fark etmeksizin vatandaşın dilek, istek, şikayet ve öneri gibi bütün bildirimlerini ciddiye alıyor ve en kısa zamanda bunlara dönüt yapmaya çalışıyor. İletişimin çağın en önemli alanlarından birisi olduğunun farkında olan belediye bu alanda mevcut vizyonu ve misyonu doğrultusunda adımlar atmaya devam ediyor ve atmaya da devam edecek gibi görünüyor.

Düzce Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0380 524 58 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Düzce Belediyesi Şikayet Hattı

Verdiği hizmet ve servisler konusunda vatandaş dönütlerinin nasıl olduğunu oldukça merak eden ve önemseyen belediye, bu yolda vatandaşların görüşlerini paylaşmasını kolaylaştırmak adına birçok hizmet sunuyor. 153 ‘ü arayarak vatandaşlar Beyaz Masa birimine ulaşabilir, görüşlerini paylaşabilirler. Ayrıca  0 380 524 5821 numarası da belediyeyi arayarak ulaşmak isteyen vatandaşlar için farklı bir alternatif.

Düzce Belediyesi şikayet hattı 0380 524 58 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Düzce Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Düzce Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Düzce Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0380 524 58 21

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Düzce Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0380 524 58 21 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Cedidiye Mahallesi İstanbul Caddesi, Merkez – Düzce
E-Posta : info@duzce.bel.tr
Telefon : 0380 524 58 21

Arama Terimleri: Düzce Belediyesi iletişim bilgileri, Düzce Belediyesi telefon no, Düzce Belediyesi irtibat tel, Düzce Belediyesi canlı destek, Düzce Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap