Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aydın Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aydın Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Kuruluşu 1881 yılına dayanan Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın ili içerisindeki tüm belediye işlevlerini yerine getiren kamu kuruluşudur. Belediyeye ait bina Efeler ilçesinde bulunan Atatürk Kent Meydanı’nın arkasında yer almaktadır. Belediye başkanı olarak şu an Özlem Çerçioğlu görev yapmaktadır. 2014 yılından beri büyükşehir belediyesi olarak hizmet veren belediye, 17 belediyeyi bünyesinde barındırmaktadır. Belediye işleri, online bir şekilde yapılabilmekte olup her iş için belediyeye gitmek icap etmemektedir. Vatandaşlara büyük kolaylık sağlayan belediyenin çağrı merkezi numarası, 444 40 09’dur.

Aydın Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 40 09 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sosyal hizmetler konusunda bir hayli geniş çerçevede hizmet sunan belediyenin, pek çok konuda muhtaç ve yoksul insanlara yardımı söz konusudur. Kültürel açıdan son derece zengin bir coğrafyaya sahip belediye, düzenlemiş olduğu organizasyonlarla ve etkinliklerle bu bilinci sonuna kadar ortaya koymaktadır. Ayrıca belediye Halk Ekmek satış noktalarıyla halkın ekmek ve bilumum ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Halkına sürdürülebilir yaşam kalitesini yükselten bir hizmet götürmeyi amaçlayan belediyenin, bu konuda attığı yenilikçi adımlar son derece yerindedir. Belediyeye yönelik her türlü soru için müşteri hizmetleri numarası 444 40 09’dur.

Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 40 09 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediyenin vermiş olduğu hizmetler çok çeşitlidir. Dolayısıyla bu hizmetlerin hepsini bilmek ve vakıf olmak neredeyse imkansızdır. Düzenlediği şiir, resim ve bisiklet yarışlarıyla gençleri de hiçbir şekilde unutmayan belediye; böylelikle kültür, sanat ve edebiyat alanında önemli atılımlar gerçekleştirmektedir. En son kabak tatlısının coğrafi işaretini de alan belediye, tescil ve markalaşmanın önemine vurgu yapmıştır. Kabak tatlısının ticari üretimine de bir standart getiren bu karar, belediyenin pek çok konuda markalaşma eğilimi içinde olduğunu göstermektedir. Belediyeye ve belediye hizmetlerine ilişkin herhangi bir konuda, yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılarak bilgilenilebilir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 40 09 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir zihniyetle yönetilen belediye, tüm vatandaşlara aynı yaklaşımı göstermekte ve getirdiği profesyonel hizmet anlayışıyla tüm halkının takdirini kazanma çabasındadır. Belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan ilgililere rahatlıkla aktarılabilir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı 444 40 09 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aydın Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 40 09

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aydın Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 40 09 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Aydın Büyükşehir Belediyesi
Adres : Güzelhisar Mah. Istiklal Cad. No:4 AYDIN
E-Posta : info@aydin.bel.tr
Telefon : 444 40 09

Arama Terimleri: Aydın Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Aydın Büyükşehir Belediyesi telefon no, Aydın Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Aydın Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, Aydın Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Aydın Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Aydın Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası, Aydın Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi, Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap