clash-of-royale-cagri-merkezi-numarasi

Clash of Royale Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Clash of Royale, Clash of Clans’ın yapımcı şirketi olan Supercell tarafından 2016’da yayımlanmış olan mobil plaformlu ücretsiz bir oyundur. Oyunun genel tanımı şöyledir; strateji tabanlı kart oyunudur. Oyun şuanda iOS ve Android platformlarında yayımlanmıştır. Oyuna ilgi tüm dünyada oldukça fazla olduğu gibi ülkemizde de birçok oyuncusu bulunmaktadır. Clash of Royale oyunu Clash of Clans oyunu gibi benzerliği ile dikkat çeker, birçok karakter aynıdır.

Oyunda birçok sandık vardır, bu sandıklar belirli bir süreden sonra kullanıcılara açılabilmektedir. Süre gelip fazladan sandık açmak isteyen kullanıcılar elmas karşılığı sandıkları açabilmektedir. Bu sandıklarda birçok karakter güncellemesi, yeni karakter ve oyunu geliştirecek birçok özellik bulunmaktadır.

Clash of Royale’e ulaşabileceğiniz çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda size vereceğimiz bağlantı aracılığıyla Clash of Royale Destek sayfasına ulaşabilir, oyun içi destek alabilirsiniz. Clash of Royale hesap açılmıyor, Clash of Royale giriş sorunu, Clash of Royale hesabı taşıma, Clash of Royale şifremi unuttum, Clash of Royale çalındı, Clash of Royale elmas almıyor gibi sorunlarla ilgili başlıkları bulabilir, kolayca sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Clash of Royale Destek Birimi

Arama Terimleri: clash of royale iletişim bilgileri, clash of royale telefon no, clash of royale irtibat tel, clash of royale canlı destek, clash of royale müşteri temsilcisi, clash of royale şikayet hattı

Yorum Yap