CFMOTO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CFMOTO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CFMOTO çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde CFMOTO müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden CFMOTO şikayet hattına erişebilirsiniz. CFMOTO müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

CFMOTO Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye araç pazarında aktif olarak faaliyet gösteren CFMOTO, motosiklet ve ATV üreticisidir. Firma, geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekmektedir. Çeşitli motosiklet, ATV, Traktör T1 modelleri sunarak ihtiyaca uygun yedek parça ve servis ağı hizmeti de sunuyor.

İlk kez 1989 yılında Çin’de kurulan firma, 70’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2011 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Firma özellikle engebeli araziler, golf sahaları gibi arazilerde sürüş rahatlığı yaşatan araçların satışını yapıyor. Bu araçlar ister şehir içi trafikte ister şehirler arası yollarda veya engebeli alanlarda sürüş yapmak için uygundur.

Firma hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 800 448 38 62 çağrı merkezi numarası kullanılabilir. Müşteri hizmetleri desteği bayilik ve servis için de merak edilen soruları cevaplıyor.

Firma satış noktaları, servis noktaları ve yedek parça noktaları için ücretsiz danışma hattına ait 444 80 85 numaralı hattı arayarak satış yapılan yerleri öğrenmek mümkün. Çağrı merkezi numarası aracılığıyla iletişim kurarak firma ve ürünleri hakkında detaylı bilgi edinilebilir.

CFMOTO çağrı merkezi numarası 444 80 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

CFMOTO Telefon Numarası

Türkiye’nin 70’ten fazla ilinde satış noktası bulunan firmanın çağrı merkezine ulaşmak için üç ayrı danışma hattı kullanılabilir. Bu danışma hatları ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Danışma hatlarından ürün fiyat listesi hakkında bilgi alınabiliyor. Ayrıca, istek, öneri, şikâyet ve talepler için bu numaralara ulaşmak mümkün.

Ücretsiz danışma hattına ulaşmak için +90 800 448 38 62, 444 80 85, +90 256 316 27 58 telefon numaralarını aramak yeterlidir. Müşteri temsilcileri aramalara en kısa sürede cevap vererek arama nedenlerine bağlı olarak ideal çözümü sağlıyor.

CFMOTO telefon numarası 444 80 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

CFMOTO Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın ürün yelpazesi, sürüş ihtiyaçlarına uygun olarak oldukça geniş. Touring, ATV traktör ve UTV traktör olmak üzere üç ayrı grupla satışa sunulan ürünler için bayi ve servis noktaları bulunuyor. En yakın konumda bulunan satış noktalarını, servis noktalarını ve yedek parça noktalarını keşfetmek için firma ile iletişime geçilebiliyor.

Touring araç modellerinde çantalı olan ürün seçenekleri bulunuyor. Firma; müşterileri için satış noktalarına rahatça ulaşabilmeleri, satış, teslimat ve satış sonrası ihtiyaç ve sorunlar için kolayca iletişim sağlayabilmek adına üç ayrı ücretsiz danışma hattı numarası kullanıyor.

Müşteri hizmetleri temsilcilerine ulaşmak için +90 800 448 38 62 ve +90 256 316 27 58 numaralı telefon hatları kullanılıyor. Bu numaralara ek olarak alan kodu çevirmeden Türkiye’nin her noktasından 444 80 85 numaralı hattı arayarak iletişime geçmek mümkün.

Tüketici hizmet hatları çeşitliliğinin fazla olması beklemeden direkt olarak firma ile iletişime geçmeyi kolaylaştırıyor. Firma her türlü öneri, talep ve sorunların en hızlı şekilde çözüme ulaşmasını benimsiyor.

CFMOTO müşteri hizmetleri numarası 444 80 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

CFMOTO Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya direkt bağlanma ile şikayetlerin iletilmesi halinde bu firma şikâyet yönetim akış şemasını kullanıyor. Bu şema yedi adımdan oluşuyor. İlk adım olarak, müşteri hizmetlerini arayarak şikâyetin bildirilmesi gerekiyor.

Sonrasında online RM kaydı oluşturuluyor. Firma yetkilileri tarafından şikâyetin önem derecesi belirleniyor. CRM takip numarası (referans numarası) oluşturuluyor. Müşteriye SMS veya mail yoluyla geri bildirim gönderiliyor. Son adım olarak, müdürlük bazında ilgili birime yönlendirme yapılıyor.

Şikâyet, istek, bayi servisi, yedek parça noktaları ve ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz olarak ulaşılabilen danışma hattını kullanmak gerekiyor. Firmanın ücretsiz danışma hattı numaralarından birisi olan 444 80 85’e direkt bağlanma ile iletişime geçilebiliyor.

CFMOTO müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 80 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

CFMOTO Şikayet Hattı

Firma, şikâyet yönetim akış şemasını kullanarak şikayetlerin en kısa sürede çözülmesini hedeflemektedir. Satın alınan ürünlerin şikayetini sağlamak için bazı bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu bilgiler arasında araç tipi, araç modeli, araç şase numarası, aracın kilometresi, aracın satın alındığı bayi, araç bakımının yapıldığı servis gibi bilgiler bulunmaktadır. Şikâyet talebinin oluşturulurken konunun net bir şekilde ifade edilmesi gerekiyor.

Talep konusunu seçerken; ürün memnuniyetsizliği, servis tutum memnuniyetsizliği, garantiye girmeyen parça hakkında, ürünü servisten zamanında alamama, arızanın servis tarafından çözülememesi seçeneklerinden hangisi kişinin sorununu belirtiyorsa o konuda destek alınmalıdır.

Bu talep konuları sorunu net olarak belirtmiyorsa da diğer seçeneğini seçebilirsiniz. Sonrasında şikayetinizin konu detayını belirleterek tüketici danışma hattı sayesinde en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

CFMOTO şikayet hattı 444 80 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen CFMOTO müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri CFMOTO şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

CFMOTO Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 80 85

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. CFMOTO çağrı merkezi numarasına 444 80 85 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : UĞUR MOTORLU ARAÇLAR ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Yeşil Mah. 829 Sokak No: 13/A Nazilli, Aydın, Türkiye
E-Posta : info@uma.com.tr
Telefon : 444 80 85

Arama Terimleri: CFMOTO iletişim bilgileri, CFMOTO telefon no, CFMOTO irtibat tel, CFMOTO canlı destek, CFMOTO müşteri temsilcisi

Yorum Yap