kural-ihlali-cagri-merkezi-numarasi

Trafik İhlali Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

İstanbul’da trafik adeta bir çile haline gelmiştir. İstanbul’daki bu karman çorman olan trafik sorunu her geçen gün hızla büyümektedir. Yetkililer bu trafiğe çözüm bulabilmek için her geçen gün bir çalışma yapmaktadır. Bu trafik sorununa daha kolay müdahale edilebilmesi ve trafikte tehlikeli hareketler yapan, kural ihlali yapan sürücelerin ihbarı ve gerekli cezaların verilmesi için İstanbul Trafik Denetleme Şubesi, EDS yani Elektronik Denetim Sistemi’ni hayata geçirmiştir.

İstanbul Trafik Denetleme Şubesi, son zamanlarda sıklıkla neredeyse herkesin kullandığı mobil mesajlaşma uygulamaları Whatsapp ve Viber için 2 adet ihbar numarası oluşturdu. Trafik esnasında şahit olduğunuz başka sürücülerin yaptığı kural ihlallerini haftanın her günü 24 saat boyunca bildirebilirsiniz. Trafikte hız sınırını aşan araçları, kaldırıma park eden araçları, emniyet şeridinden giden araçları ve tüm tehlike teşkil edecek hareket yapan araçları anında Whatsapp ve Viber aracılığıyla bildirebilirsiniz. İhbarlarınızı fotoğraf ve video ile destekleyip sürecin hızlı işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Trafik İhlali Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0533 155 01 55
0552 155 01 55

Arama Terimleri: trafik ihlali iletişim bilgileri, trafik ihlali telefon no, trafik ihlali irtibat tel, trafik ihlali canlı destek, trafik ihlali müşteri temsilcisi, trafik ihlali şikayet hattı

35 Yorum

  1. Burhan 7 Mayıs 2018
  2. Burhan 7 Mayıs 2018
    • Yönetici 7 Mayıs 2018
  3. ÖMER 28 Mayıs 2018
  4. Engin Eser 10 Temmuz 2018

Yorum Yap