Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Dsmart Net çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. 0850 266 0 266 numaralı telefondan Dsmart Net ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Dsmart Net Müşteri Hizmetleri Numarası

2007 yılında kurulan D-Smart Net, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformudur. Aynı zamanda internet servis sağlayıcısıdır. İnternet ve televizyon hizmetlerini tek fatura avantajı ile sunan D-Smart, pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştirmektedir.

D-Smart’ın dijital içerik hizmetlerinin tamamı HD kalitesinde film ve dizi kanalları, National Geographic ve dahil belgesel kanalları, çocuk, yaşam, müzik ve radyo kanallarının yanı sıra tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uyduları üzerinden yayın yapan yüzlerce uydu kanalı ve HD 270’ten fazla kanal ile kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır.

D-Smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart keyfini internet üzerinden de sunmaktadır. D-Smart GO kullananlar, bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine, kaliteli özelliklerine  kolaylıkla ulaşmaktadır.

Ayrıca, dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyerek 2010 yılından bu yana internet servisi de sağlayan D-Smart, D-Smart Net markası ile tüm internet paketlerini kullanıcılarına net fiyat tek fatura anlayışı ile sunmaktadır.

Sizlere ücretsiz kurulum ve aktivasyon hizmeti veren D Smart, turkcell superlig izleme şansı vermekle beraber gereksiz paket alınmadığı takdirde aylık ücret talep etmemektedir. Kanal geçişleri hızlı ve istenirse geçişlerdeki reklamları da kapatma imkanı sağlıyor. Başlangıç ücreti yüksek olsa da sizlere ilk başta 350-400 TL olsa da sizden bu para sadece tek seferde alınıyor. Rehber, hatırlatıcı, epg hizmeti vermekle beraber sizlere çok fazla yerli kanal sunuyor. Ligtv olmasa da spor kanalları mevcuttur.

Lakin modüllü Lig Tv yi de D-smartta kullanma imkanınız bulunmaktadır. Ulusal, yerel, sinema, dizi, belgesel kanalları doğrultusunda izlemek istediğiniz kanallar için Dsmart Mega paketi yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde, müşteri hizmetlerini arayabilir veya site üzerinden müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Size en geç 1 gün içinde dönüş yapacaktır.

Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 266 0 266

Arama Terimleri: dsmart net çağrı merkezi, dsmart net iletişim, dsmart net müşteri hizmetleri, dsmart net telefon numarası, dsmart net şikayet hattı, dsmart net müşteri hizmetleri numarası, dsmart net şikayet

One Response

  1. Yusuf ER 5 Mayıs 2021

Yorum Yap