basari-cagri-merkezi-numarasi

Başarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başarı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Başarı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Başarı şikayet hattına erişebilirsiniz. Başarı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Telekomünikasyon şirketleri arasında önde gelen firmalardan birisi olan Başarı, 1989 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bünyesinde barındırdığı 11 kuruluşa öncülük eden firma, birçok başarısı ve geniş servis ağıyla bilinmektedir.

30 yılı aşkın tecrübesi ile birlikte gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine sağlamaya çalışan Başarı, kaliteli ürünler üretmek amacıyla yıllardır hizmet vermektedir. Başarı firmasının sloganı ise şudur; “İnsan için teknoloji.” Şirketin genel politikası müşteri memnuniyetidir. Ayrıca Başarı, 2016 yılında tamamen Türk üretimi olan Kaan N1 cep telefonunu tanıtıp satışını gerçekleştirmeye başlamıştır. Kaan N1, özellikleri ve fiyatıyla gözde cihazlardan birisidir.

Başarı Çağrı Merkezi Numarası

Başarı elektronik, alanında öncü bir kuruluş olarak, Ankara merkezli ve birçok ilde yer alan şubesiyle hizmetlerine devam ediyor. İnsanlara teknolojiyi ulaştırmaya nasıl önem verdiyse müşteri memnuniyetini de her zaman öne almaya dikkat etmiştir. Bu nedenle firmamız, çağrı merkezlerimizle de işlerinizi kolaylaştırmaya devam etmektedir. Aklınıza takılan her konuda sorularınızı yanıtlıyor, görüşlerinizi bildirirken taleplerinize karşılık vermeye özen gösteriyoruz. Başarı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Başarı Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerindeki temsilcilerimiz, sizlerin her sorusuna cevap vermek için telefonun başında oluyorlar. Günün her saati bizi çağrı merkezlerimizden arayabilir, temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Eğer hatlarımız meşgulse, size en kısa zamanda dönüş yapılacak, isteklerinizle ilgilenilecektir. 0312 409 50 00 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.  Almak istediğiniz tüm bilgileri temin edebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Başarı müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Başarı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda da belirtildiği üzere, müşteri hizmetlerimize direk bağlanmanız her zaman mümkündür. Teknoloji adına her bilgiye anında erişim sağlıyoruz. Müşteri temsilcilerimizle ve çağrı merkezimizle, 7/24 telefonun başında sizleri bekliyoruz. Başarı, teknolojideki hiçbir aksaklıklarınıza fırsat vermeyecektir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Başarı müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Başarı Şikayet Hattı

Çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz gibi, oluşacak sıkıntılarınız ya da sorunlarınız için şikayet hattımız da en iyi çözüm olmak için gayret sarf ediyor. Başarı elektronik olarak sizlerin problemlerine bir çözüm yolu sağlamak, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi bir kere daha gösteriyor. Yaşadığınız sıkıntılarda bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

Bunlara ek olarak ayrıca internet adresimizden de bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. http://www.basarı.com.tr adresimizden de online olarak iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemizden, ürünler hakkında bilgiler edinebilir, servislerin bayilerimizin yerlerini öğrenebilir, teknolojik gelişmeleri ve teknoloji ile ilgili yapmak istediğiniz hamleleri sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca, arızalı cihazınızın takibini yapabilirsiniz. Varsa şikayetleriniz, yine web adresimizden bizlere ulaşarak sorunlarınızı bildirebilirsiniz. İnternet sitemizde, cep telefonu hizmetleri, katma değerli servisler, teknoloji, havacılık gibi birçok alanda güncel bilgilere erişebilirsiniz.

Başarı elektronik ailesi olarak, gerek çağrı merkezimiz ve müşteri temsilcilerimizle, gerekse web sitemizle sizlerin taleplerini karşılama konusunda öncü olmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Başarılı günler dileriz.

Başarı Elektronik’in teknik servis, holding ve ticaret şirketleri olmak üzere 3 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla cihazınızda oluşan hata ve sorunlar hakkında bilgi alabilir, size en yakın satış ve teknik servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Başarı Elektronik’e iletebilirsiniz.

Başarı Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 409 50 00

Başarı Holding Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 841 62 62

Başarı Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 409 50 00

Arama Terimleri: başarı iletişim bilgileri, başarı telefon no, başarı irtibat tel, başarı canlı destek, başarı müşteri temsilcisi, başarı şikayet hattı, başarı müşteri hizmetleri numarası, başarı çağrı merkezi numarası, başarı iletişim numarası, başarı çağrı merkezi, başarı müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. ercan 14 Kasım 2017
    • Yazar 15 Kasım 2017

Yorum Yap