Başarı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Başarı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Başarı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Telekomünikasyon şirketleri arasında önde gelen firmalardan birisi olan Başarı, 1989 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bünyesinde barındırdığı 11 kuruluşa öncülük eden firma, birçok başarısı ve geniş servis ağıyla bilinmektedir.

30 yılı aşkın tecrübesi ile birlikte gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine sağlamaya çalışan Başarı, kaliteli ürünler üretmek amacıyla yıllardır hizmet vermektedir. Başarı firmasının sloganı ise şudur; “İnsan için teknoloji.” Şirketin genel politikası müşteri memnuniyetidir. Ayrıca Başarı, 2016 yılında tamamen Türk üretimi olan Kaan N1 cep telefonunu tanıtıp satışını gerçekleştirmeye başlamıştır. Kaan N1, özellikleri ve fiyatıyla gözde cihazlardan birisidir.

Başarı Elektronik’in teknik servis, holding ve ticaret şirketleri olmak üzere 3 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla cihazınızda oluşan hata ve sorunlar hakkında bilgi alabilir, size en yakın satış ve teknik servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Başarı Elektronik’e iletebilirsiniz.

Başarı Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 409 50 00

Başarı Holding Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 841 62 62

Başarı Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 409 50 00

Arama Terimleri: başarı iletişim bilgileri, başarı telefon no, başarı irtibat tel, başarı canlı destek, başarı müşteri temsilcisi, başarı şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla