H&M Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

H&M Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

H&M Müşteri Hizmetleri numarası var mı? H&M müşteri hizmetleri direk bağlanma, H&M müşteri temsilcisi direk bağlanma, H&M müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

H&M Müşteri Hizmetleri  Numarası

Dünyanın en önemli giyim ve moda markalarından birisi olan H&M, 1947 tarihli kuruluşu ile dünya giyim modasına İsveç stilini getiriyor. İsveç merkezli bir perakende giyim markası olarak uluslararası giyim sektöründe faaliyet gösteren H&M markası, Türkiye’ de de yurtdışı merkezli olarak en çok tanınan markalardan birisi konumunda bulunuyor. Bu nedenle de son derece geniş ağı ile birlikte Türkiye’ de de en çok tercih edilen giyim markalarından birisi olan H&M markasının tam adı ise “H&M Hennes&Mauritz AB” şeklindedir.

Uluslararası kapsamda faaliyet göstermekte olan H&M markasının Afrika, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika olacak şekilde neredeyse dünyanın her noktasında mağazaları ile tüketicilere giyim ve moda ürünlerinin sunumunu gerçekleştiriyor. Bu kapsamda da Türkiye genelinde 44 adet mağazası bulunuyor. Türkiye’ de resmi olarak satış hizmetleri vermekte olan mağazaları bulunan H&M markasının, Türk tüketicilere yönelik olarak Türkçe dil desteği ile faaliyet gösteren H&M müşteri hizmetleri numarası da bulunuyor.

Türkiye’ nin en çok tercih edilen uluslararası giyim markalarından birisi olan H&M tarafından her yeni sezona yönelik olarak yeni koleksiyonlar yayınlanıyor. Kendi tasarım ve üretimlerini gerçekleştiren uluslararası bir giyim markası olan H&M tarafından sunulan ürün yelpazesi ağırlıklı olarak erkek, kadın, genç ve çocuk şeklindedir.

Bu ürün kategorilerinde farklı tarzlara hitap eden son derece zengin ürün çeşitliliği ile uluslararası giyim sektöründe faaliyet gösteriyor. Dünya genelindeki yüksek sayıdaki mağaza sayısı dolayısı ile de her yeni sezonda modanın trendlerimin belirlenmesi noktasında en güçlü markalardan birisi konumunda bulunuyor. Türkiye’ deki mağazalarında satışı gerçekleştirilen ürünleri ve bu mağazalarındaki hizmetlere ilişkin olarak H&M müşteri hizmetleri numarası bulunuyor.

H&M Şikayet

Türkiye’ deki mağazaları ile uluslararası kapsamda faaliyet gösteren H&M markasının ürünlerine ilişkin olarak teknik destek ihtiyaçlarında H&M çağrı merkezi faaliyet gösteriyor. Resmi çalışma saatleri içerisinde her türlü sorun ve mağduriyete ilişkin olarak H&M şikayet bildirimleri müşteri hizmetleri aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu nedenle de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen giyim markalarından birisi olan H&M’ nin son derece gelişmiş ve dinamik çağrı merkezi tüm şikayet bildirimlerine yönelik olarak hızlı geri dönüşler sağlıyor.

H&M Telefon Numarası

Günümüzde en dinamik çağrı merkezi sistemine sahip olan giyim markalarından birisi olan H&M tarafından müşteri ilişkilerinde tecrübeli ve profesyonel personeller görev alıyor. Bu çerçevede de telefon numarası ile gün boyu kesintisiz olarak müşteri destek hizmetlerinden yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de H&M telefon numarası ile tüm sabit hat numaralarından ve mobil hat numaralarından başvuru gerçekleştirilebiliyor. Bu çerçevede de H&M çağrı merkezi numarası “0850” sistemlidir. Sesli yanıt sistemi ile kolay bir şekilde ilgili birimlere direkt olarak yönlendirme sağlanabilmektedir.

H&M telefon numarası olarak belirlenen 0850 39 02 900 numarası üzerinden kolay bir şekilde müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Ancak H&M çağrı merkezi aramaları sadece çalışma saatleri içerisinde yapıldığında müşteri temsilcileriyle görüşme sağlanabiliyor. Bunun için hafta içi 09.00-21.00 saatleri arasında, hafta sonları ise 09.00-17.00 saatleri arasında görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Bu çalışma saatleri içerisinde yapılan aramalarda direkt olarak müşteri temsilcileri ile tüm istek, öneri ve şikayet bildirimleri ile ilgili olarak görüşme gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Bunun yanı sıra sosyal medya kanalları ve e-posta adresi gibi diğer iletişim kanalları aracılığı ile de her türlü işlem konusunda müşteri ilişkileri departmanından yardım alınabiliyor.

H&M Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 390 29 00

Arama Terimleri: h&m iletişim bilgileri, h&m telefon no, h&m irtibat tel, h&m müşteri temsilcisi, h&m şikayet hattı, h&m müşteri hizmetleri

Yorum Yap