1v1ycom-cagri-merkezi-numarasi

1V1Y.Com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1V1Y yani Bir Varmış Bir Yokmuş 2011 yılının Ekim ayında kurulmuş bir alışveriş sitesidir. Türkiye’de ses getiren ve önde gelen çoğu markanın en güncel ürünlerini en uygun fiyattan müşterilerine sunmaktadır. Günümüz modasına uygun binlerce ürün seçeneği ile müşterilerine bol seçenekli ve keyifli bir alışveriş sunmaktadır. Yaptığı kampanya ve indirimlerle, her geçen gün değişen modayı takip eden güncel ürün seçenekleri ile birçok kişinin tercihi olmuş durumdadır.

1V1Y.com’da bulunan bazı ürün kategorileri şöyledir; kadın, erkek, çocuk, ayakkabı ve çanta, genç ve spor, saat ve aksesuar kozmetik, ev. 1V1Y.com’un ortak markaları ise şu şekildedir; Converse, Derimod, Diesel, Hotiç, İpekyol, Koton, Ommedya, Perspective, Saat & Saat, Tekin Acar Cosmetics, Twist, Vetrina Vitrin, Zeki Triko.

1V1Y.com’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine hafta içi saat 08.00 ile 21.00 arasında, hafta sonu ise saat 10.00 ile 19.00 arasında ulaşabilirsiniz. Bu çağrı merkezi aracılığıyla siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

1V1Y.COM Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 56 64

Arama Terimleri: 1v1y.com iletişim bilgileri, 1v1y.com telefon no, 1v1y.com irtibat tel, 1v1y.com canlı destek, 1v1y.com müşteri temsilcisi, 1v1y.com şikayet hattı

Yorum Yap