D&R Şikayet

D&R Şikayet

D&R şikayet, D&R şikayet hattı, D&R şikayet telefonu var mı? D&R şikayetim var nasıl iletebilirim? D&R şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

D&R Şikayet

İlk mağazasını 1997 yılında İstanbul’ un Erenköy ilçesinde açan ve aradan geçen süre içerisinde tüm Türkiye’ye yayılan bir mağazacılık zinciri olan D&R markası, Türkiye’ nin kültür, sanat, eğlence ve teknoloji klasmanındaki en değerli markalarından birisidir.  Kitap, film, müzik, teknolojik ürünler, oyunlar, hobi ürünleri, hediyelik eşyalar, kırtasiye ürünleri gibi daha pek çok farklı klasmanda ürün seçeneği bulunuyor. Bu şekilde zengin ürün yelpazesi ve yüksek hizmet kalitesi ile de Türkiye genelinde her alandan kişinin en fazla ziyaret ettiği mağazalardan birisi olmasına neden oluyor. Bu şekilde yoğun işlem kapasitesine sahip olan D&R markasının ürün ve hizmetleri için yaşanan sorunlarda ise D&R şikayet bildirimleriyle müşteri hizmetlerinden teknik destek sağlanmaktadır.

Türkiye’ nin her yerindeki mağazalarında alınan ürün ve hizmet ile ilgili olarak yaşanan sorunlar için D&R şikayet bildiriminde bulunulabiliyor. Tüketicilerin maksimum seviyede memnuniyete sahip olması noktasında son derece hassas bir yaklaşıma sahip olan D&R markası, tüketicinin mağazalarında satışı yapılan ürünlerden, mağazalarda görevli olan personellerin hizmetlerine kadar satış hizmetlerinin ve satış sonrası hizmetlerin her aşamasına yönelik olarak hassas hizmet yaklaşımı gerçekleştiriyor. Bu çerçevede de kurumsal hizmet sorumluluklarının bilincinde olan D&R markasının bu hizmetleri ile birlikte her sorun ve mağduriyette profesyonel destek alınabiliyor.

Tüm tüketiciler son derece pratik bir şekilde D&R şikayet bildirimlerini farklı kanalları kullanarak, basit bir şekilde yetkili birimlere iletebilme şansına sahip olabiliyor. Bu şekilde en kısa zaman dilimleri içerisinde yaşadığı sorunların ve mağduriyetlerin teknik personeller tarafından giderilmesi sağlanabiliyor. Özellikle de D&R müşteri hizmetleri servisi dışında, e-posta servisi, faks servisi gibi farklı başvuru kanalları şikayet bildirimlerinde kullanılabiliyor. Hangi kanaldan olursa olsun yapılan başvurulara hem hızlı hem de olumlu şekilde dönüş sağlanarak, tüketici mağduriyetleri giderilmektedir. BU şekilde yüksek kalitede müşteri memnuniyeti oluşturabiliyor.

D&R Şikayet Hattı

Türkiye’ nin teknoloji, kültür, sanat ve oyun kategorisindeki en değerli markası olan ve zengin ürün yelpazesiyle bu alandaki her şeyi kolayca bulma şansı veren D&R markası oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. Türkiye genelinde yüzlerce olan mağazaları ile tüketicilerin aradıkları her şeye daha hızlı ve daha kolay şekilde ulaşmasını sağlıyor. Alınan ürünlerin kusurlu olması, hasarlı olması, bozuk olması gibi durumlarda şikayette bulunulabiliyor. Bununla birlikte D&R mağazalarında görevli olan personellerin uygun olmayan hizmet yaklaşımları, ilgisizlikleri gibi durumlarda da hemen D&R şikayet hattı aracılığı ile şikayetler ilgili birimlere iletilebilmektedir.

Şikayet hattı üzerinden yapılan başvurularda ürün veya personeller ile ilgili olarak gerekli incelemeler en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu incelemelerin ardından da tespit edilen tüketici mağduriyetlerinin en hızlı şekilde giderilmesi için gerekli olan işlemler yerinde gerçekleştirilmektedir.

D&R Şikayet Telefonu

Tüketiciler çok hızlı bir şekilde D&R şikayet telefonu aracılığı ile şikayet bildirimlerini ilgili birimlere iletebiliyor. Bu şekilde uzman ve tecrübeli D&R müşteri temsilcileri tarafından yaşanan sorunların değerlendirmeye alınması sağlanabiliyor. Yapılan incelemeler sonucunda tüketici mağduriyetlerinin giderilmesi için gerekli olan müdahaleler yerine getiriliyor. Bu kapsamda da D&R şikayetleri için kullanılabilecek telefon numarası ise hafta boyunca 09.00 ile 21.00 aralığında çalışma saatleri arasında kolay bir şekilde kesintisiz hizmet veriyor. Bu saatler dışında yapılan aramalarda sesli yanıt sistemi tarafından alınan başvurular, bir sonraki ilk çalışma saatinde müşteri temsilcileri tarafından geri dönüşle yanıtlanıyor.

Tüketiciler, D&R müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilmek için, 0850 266 37 37 telefon numarasını kullanabilmektedir. Bu telefon numarası üzerinden kolayca müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebiliyor. Bu telefon numarasının dışında “D&R İletişim Formu” ya da “bilgi@dr.com.tr” e-posta servisinden de şikayet bildirimleri yapılabiliyor.

Arama Terimleri: d&r şikayet, d&r şikayet var, d&r şikayet hattı, d&r şikayet telefonu, d&r şikayetim var

2 Yorum

  1. Burçak Yılmaz 3 Şubat 2020
    • Yönetici 17 Şubat 2020

Yorum Yap