Boyner Şikayet

Boyner Şikayet

Boyner şikayet, Boyner şikayet hattı, Boyner şikayet telefonu var mı? Boyner şikayetim var nasıl iletebilirim? Boyner şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Boyner Şikayet

Tüm kurumsal ve ticari hizmetlerde olduğu gibi Boyner mağazalarında sunulan ürün ve hizmetlerde de zaman zaman tüketicilerin sorun yaşayabilmesi mümkün olabiliyor. Ancak bu aşamada markaların kalitesini ve değerini belirleyen en önemli nokta bu tip sorunlarda sağlanan müşteri destek çözümleri ve hizmet anlayışıdır. Çözüm odaklı olarak gerçekleştirilen yaklaşımlar, tüketicilerin son derece kaliteli bir hizmet alabilmelerine yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda da tüketiciler Boyner şikayet bildirimleri ile ilgili olarak yetkili birimlerle iletişim geçtiğinde son derece kısa zaman dilimleri içerisinde geri dönüş alabiliyor.

Günümüzde Boyner gibi Türkiye’ nin en çok tercih edilen giyim markalarından birisinde, müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilmek kimi zaman çok zorlu olabiliyor. Çünkü bu tip markalar için yüksek müşteri potansiyeli söz konusu olabiliyor. Bu durumda günümüzde tüketicilerin, zaman zaman Boyner çağrı merkezinde müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirmekte zorlanabilmesine neden olabiliyor. Böyle bir durumun söz konusu olması halinde de Boyner şikayet bildirimlerini ilgili birimlere iletmekte zorluk yaşayabiliyor. Boyner müşteri hizmetleri servisinde görevli olan tüm müşteri temsilcileri ürünler ve hizmetler ile ilgili olarak geniş kapsamlı bilgiye sahiptir ve müşteri ilişkileri konusunda da deneyimlidir.

Boyner şikayet işlemleri çağrı merkezi, şubeler ve posta yöntemi kullanılarak gerçekleştirilebilmektedir. Tüketiciler bu üç kanaldan istediklerini kullanarak Boyner markalı üründe ya da hizmette yaşadıkları sorunlar için teknik destek alabiliyor. Özellikle de tüketiciler kolay bir şekilde ulaşabildikleri çağrı merkezi aracılığı ile Boyner markalı ürünlerdeki şikayetlerini hızla yetkili birimlere ulaştırabilme şansına sahip olabiliyor. Bu şekilde yaşadığı mağduriyetin çok daha kısa zaman dilimleri içerisinde giderilmesini sağlayabilmektedir.

Boyner Şikayet Hattı

Tüketicilerin Boyner markalı ürün gruplarında yaşadıkları mağduriyetlere istinaden şikayetlerini hızla gerçekleştirebilmeleri için Boyner tarafından müşteri temsilcileri aracılığı ile dinamik bir müşteri ilişkileri hizmeti sağlanıyor. Yani tüketiciler her türlü konuda teknik desteği uzman personellerden, sadece tek bir arama ile alabilme şansına sahip olabiliyor. Hafta içi her gün 09.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet veren Boyner müşteri hizmetleri numarasını Boyner şikayet hattı olarak da kullanıyor.

Tüketiciler, Boyner çağrı merkezi numarasını arayarak, hafta içi her gün çalışma saatleri içerisinde teknik desteği direkt olarak müşteri temsilcilerinden alabiliyor. Müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerde Boyner ürün sorunları ya da mağazalarındaki hizmet kalitesi ile ilgili şikayetlerini iletebilme şansına sahip olabiliyor. Bu şekilde herhangi bir mağduriyet söz konusu ise yetkili kişiler tarafından yapılan incelemeler sonucunda, mağduriyetlerin giderilmesi sağlanıyor

Boyner Şikayet Telefonu

Günümüzde tüketiciler Boyner şikayet telefonu aracılığı ile dakikalar içerisinde şikayetlerini yetkili birimlere iletebiliyor.  Boyner şikayetlerine ilişkin olarak kullanılabilecek telefon numarası ise “444” sistemi genel çağrı merkezi numarasından oluşmaktadır. Yani Boyner markasının ürünlerinde yaşanan sorunlar ya da mağazalarında karşılaşılan düşük kalitedeki hizmet yaklaşımı ile ilgili şikayetler için 444 29 67 telefon numarasını kullanabiliyor. Bu telefon numarası aracılığı ile hafta içi çalışma saatlerinde gerekli olan bildirimleri hızla gerçekleştirebilmek mümkün oluyor.

Bu gibi telefon numaralarının yanı sıra faks, şube başvurusu ve e-posta şikayet başvuruları da gerçekleştirilebiliyor. Özellikle Boyner müşteri ilişkileri çok gelişmiş ve çok hızlı olduğundan e-posta kanalı ile yapılacak şikayet mail gönderimlerinde de çok kısa zaman dilimleri içerisinde yetkili personellerce geri dönüşler sağlanmaktadır. Bu şekilde e-posta kanalı üzerinden Boyner ürünlerine ya da hizmetlerine ilişkin şikayet bildiriminde bulunmak isteyen tüketiciler “online@boyner.com.tr” e-posta adresine şikayeti içeren veriler ile birlikte kapsamlı bir mail gönderimi gerçekleştirilmesi gerekir.

Arama Terimleri: boyner şikayet, boyner şikayet var, boyner şikayet hattı, boyner şikayet telefonu, boyner şikayetim var

One Response

  1. YAĞMUR KARATAŞ 15 Nisan 2021

Yorum Yap