dr-oetkor-cagri-merkezi-numarasi

Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dr. Oetker çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dr. Oetker müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dr. Oetker şikayet hattına erişebilirsiniz. Dr. Oetker müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dr. Oetker, 1864 yılında Almanya’da kurulmuş olan bir gıda markasıdır. Dr. August Oetker’in eczanesinde kabartma tozunu icat etmesiyle bir devir başlamış oldu. Dünyaca tanınan bir marka olan Dr. Oetker, gün geçtikçe daha da büyümektedir. Dr. Oetker’in 150’yi aşkın ürün grubu ile gözde bir şirket haline gelmiştir. Gıda alanında birçok ilki Dr. Oetker halka sunmuştur.

Dr.Oetker Çağrı Merkezi Numarası

Şirketimiz 1891’de Doktor August Oetker tarafından kuruldu. Geliştirilen ilk ürünümüz bir kek karışımı olan Backin’di. İzmir’in Pancar- Torbalı ilçesinde Dr.Oetker, Türkiye pazarı için dondurulmuş pizza, kabartma tozu ve kek karışımları gibi ürünler üreten bir üretim tesisine sahiptir. Firmamız ürünlerinin kalitesi dışında müşteri hizmetlerimizin kalitesine de dikkat etmekteyiz. Müşteri hizmetlerimize nasıl ulaşabileceğinizi ve hangi başvuruları yapabileceğinizi size açıklamak isteriz.

Dr. Oetker çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Dünyada sadece gıda alanında değil, birçok alanda faaliyet gösteren Dr. Oetker, ülkemizde sadece gıda alanında hizmet vermektedir. Ülkemizde sektörünün birincisi durumundadır. İzmir ilimizin Torbalı ilçesinde bulunan fabrikasında üretim gerçekleştirmektedir.

Dr.Oetker Müşteri Hizmetleri Numarası

Dr.Oetker müşteri hizmetlerine ücretsiz bir şekilde ulaşabileceğiniz numara 0 800 415 98 04’tür. Bu numaradan deneme mutfağı ve sanal mağaza hakkında da bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, 0850 222 98 04 numarasından da müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Üretim tesisimizle iletişime geçmek isteyenler ise 0232 864 1800 numarasını tuşlayabilir. Halkla ilişkiler bölümü için 162- 163- 165 dahili numaralarını tuşlayabilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak isteyenler ise sitemizde bulunan iletişim formu, dr.oetkeriletisim@droetker.com.tr veya musteri.hizmetleri@droetker.com.tr e-posta adresleri üzerinden bize ulaşabilir. İstediğiniz her konu ile ilgili istek, dilek ve önerilerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Dr. Oetker müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dr.Oetker Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dr.Oetker müşteri hizmetlerine yukarıda belirtmiş olduğumuz çağrı merkezimiz aracılığıyla doğrudan ulaşmak mümkündür. Ücretsiz çağrı merkezi numarası dışındaki numaralara yapılan aramalarda kesilecek ücret Telekom şirketiniz tarafından belirlenmektedir. Diğer telefon numaraları için tuşlamanız gereken dahilileri de belirtmiştik. Müşteri hizmetlerimiz hafta içi her gün 08.00 – 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bu çalışma saatleri dışında yapılan aramalara cevap verilememektedir. Yazılı olarak yapılan başvurulara ise çalışma saatleri içerisinde dönüş yapılmaktadır. İletişim formunda ise ad, soyadı ve iletişim bilgileri girildikten sonra mesajınızı yazınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dr. Oetker müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Dr.Oetker Şikayet Hattı

Dr.Oetker ürünleri, dağıtımı ya da işleyişi hakkında bir sorun yaşadığınızda bunu bize çağrı merkezi aracılığıyla bildirebilirsiniz. Ayrıca yazılı iletişim kanallarımız ile de bize şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız da tüm şikayet ve önerilere açıktır. Sosyal medya üzerinden de bize ulaşabilirsiniz. Şikayetlerinizi gönderdiğiniz zaman görsel de ekleyebilirsiniz. Böylece şikayetinizin konusunu daha iyi açıklamış olursunuz. Şikayetiniz incelendikten sonra çalışma saatleri içerisinde size dönüş yapılacaktır. Tarafımızca yapılan bütün şikayetler değerlendirilmektedir ve giderilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem vermektedir.

Dr. Oetker’in 0800’lü ve 0532’li iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Dr. Oetker’e ulaşabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 415 98 04
0532 111 98 04

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dr. Oetker müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dr. Oetker şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 415 98 04

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dr. Oetker çağrı merkezi numarasına 0800 415 98 04 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Dr. Oetker Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Adres Bilgisi : Kazım Karabekir Mahallesi Bekir Saydam Cad. No: 68 35865 Pancar-Torbalı / İzmir
Telefon No : +90 (0) 232 864 18 00
Danışma Hattı-1 : 0800 415 98 04 (Ücretsiz)
Danışma Hattı-2 : 0850 222 98 04*
Fax Hattı : +90 (0) 232 864 18 42
E-mail iletişim : Musteri.Hizmetleri@oetker.com

Arama Terimleri: Dr. Oetker iletişim bilgileri, Dr. Oetker telefon no, Dr. Oetker irtibat tel, Dr. Oetker canlı destek, Dr. Oetker müşteri temsilcisi, Dr. Oetker şikayet hattı, Dr. Oetker müşteri hizmetleri numarası, Dr. Oetker çağrı merkezi numarası, Dr. Oetker iletişim numarası, Dr. Oetker çağrı merkezi, Dr. Oetker müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Sema Gürses 30 Mayıs 2018
    • Yönetici 2 Haziran 2018

Yorum Yap