Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dr. Oetker, 1864 yılında Almanya’da kurulmuş olan bir gıda markasıdır. Dr. August Oetker’in eczanesinde kabartma tozunu icat etmesiyle bir devir başlamış oldu. Dünyaca tanınan bir marka olan Dr. Oetker, gün geçtikçe daha da büyümektedir. Dr. Oetker’in 150’yi aşkın ürün grubu ile gözde bir şirket haline gelmiştir. Gıda alanında birçok ilki Dr. Oetker halka sunmuştur.

Dünyada sadece gıda alanında değil, birçok alanda faaliyet gösteren Dr. Oetker, ülkemizde sadece gıda alanında hizmet vermektedir. Ülkemizde sektörünün birincisi durumundadır. İzmir ilimizin Torbalı ilçesinde bulunan fabrikasında üretim gerçekleştirmektedir.

Dr. Oetker’in 0800’lü ve 0532’li iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Dr. Oetker’e ulaşabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Dr. Oetker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 415 98 04
0532 111 98 04

Arama Terimleri: dr oetker iletişim bilgileri, dr oetker telefon no, dr oetker irtibat tel, dr oetker canlı destek, dr oetker müşteri temsilcisi, dr oetker şikayet hattı

Cevapla