Ega Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Ega Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ega Dağıtım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ega Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1995 yılından beri sektörde bulunan firma birçok ürün ile karşımıza çıkmaktadır. Dağıtım ve pazarlama olarak sipariş almakta ve verilen siparişleri hazırlayarak gönderim yapmaktadır.

Ega Dağıtım Çağrı Merkezi Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ega Dağıtım müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ega Dağıtım ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Ega Dağıtım çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ega Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 286 17 86

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ega Dağıtım çağrı merkezi numarasına 0212 286 17 86 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

EGA Dağıtım Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi

Maslak Mahallesi Dereboyu 2.Caddesi Zağra İş Mrk.B Blok No:14/1 B Sarıyer

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ega Dağıtım sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ega Dağıtım iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ega Dağıtım iletişim bilgileri, Ega Dağıtım telefon no, Ega Dağıtım irtibat tel, Ega Dağıtım canlı destek, Ega Dağıtım müşteri temsilcisi, Ega Dağıtım şikayet hattı, Ega Dağıtım müşteri hizmetleri numarası, Ega Dağıtım çağrı merkezi numarası, Ega Dağıtım iletişim numarası

Yorum Yap