İklimSA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İklimSA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İklimSA çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İklimSA müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İklimSA şikayet hattına erişebilirsiniz. İklimSA müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İklimSA Çağrı Merkezi Numarası

1985 yılında kurulan ve hâlihazırda TeknoSA bünyesinde faaliyet gösteren iklimlendirme sektörünün öncü markası İklimSA, Sabancı güvencesiyle 35 yıldır daima büyüyerek ve genişleyerek Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunmaya çalışmaktadır. İklimlendirme cihazları konusunda zengin bir ürün gamına sahip marka, uygun ödeme koşullarını ve alternatif hizmet seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Sunduğu seçenekler hem ticari mecralarda hem de bireysel mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek cinsten ürünlerdir. Markaya ve ürünlerine ilişkin tüm sorular için çağrı merkezi numarası olan 0850 222 55 46 aranılabilir.

İklimSA çağrı merkezi numarası 0850 222 55 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İklimSA Müşteri Hizmetleri Numarası

Klimalar, müşterilerin istediği şekilde olmakta ve onların istediği biçimde montajı gerçekleştirilmektedir. Hastane, banka ve okul gibi toplu yaşanılan ve çokça zaman geçirilen ortamlar için profesyonel klima çözümlerinde kendi markalarıyla hizmet veren firma, farklı ürün ve fiyat alternatiflerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Değişken debili sistem klimaları (VRF) ile çözümler sunan firmanın amacı, iklimlendirme yoluyla tam performans ortaya konulmasını sağlayarak tüketicilerinin yaşam kalitesini yükseltmektir. Firma ve ürünlerine ilişkin detaylı bilgiler, firmanın müşteri hizmetleri numarası 0850 222 55 46 üzerinden iletişime geçilip edinilebilir.

İklimSA müşteri hizmetleri numarası 0850 222 55 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İklimSA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın kendi markası olan Sigma ısı pompaları, fosil yakıtlara bağlı ya da elektrikli ısıtma sistemlerinin mevcut olmadığı ya da kurulum maliyetlerinin yüksek olduğu durumlarda hem soğutma hem de ısıtma yapabilen sistemlerdir. Ücret ödenilmeksizin yenilenebilir bir enerji kaynağı olan havayı kullanmakta olan bu sistem, havadan suya ısıtma ve soğutma işlevlerini yüksek enerji verimliliğiyle birlikte, tüketicilerin kullanımına sunmaktadır. Firma ve firmaya ait olan markalara ilişkin spesifik bilgi almak için yukarıda yer alan numaradan firmaya direkt bağlanılıp anında bilgilenilebilir.

İklimSA müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 55 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İklimSA Şikayet Hattı

Kurumsal kültürle yönetilen ve sektöre örnek teşkil eden uygulamalara imza atan firma, kullanıcı sağlığını en ince ayrıntısına kadar korumak ve kullanıcının yaşam kalitesini fazlasıyla arttırmak için son derece önemli gelişmelere, teknolojik yeniliklere imza atmıştır ve bu ilerleme hamlelerinden, kullanıcılar son derece memnundur. Firmaya ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan yetkililere kolaylıkla iletilebilir.

İklimSA şikayet hattı 0850 222 55 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İklimSA müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İklimSA şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İklimSA Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 55 46

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İklimSA çağrı merkezi numarasına 0850 222 55 46 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim Bilgisi : Carrefoursa Plaza Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:67 Blok B 34846 Maltepe – İstanbul

Çağrı Merkezi İrtibat Telefon Numarası : 0850 222 55 46

Arama Terimleri: İklimSA iletişim bilgileri, İklimSA telefon no, İklimSA irtibat tel, İklimSA canlı destek, İklimSA müşteri temsilcisi, İklimSA şikayet hattı, İklimSA müşteri hizmetleri numarası, İklimSA çağrı merkezi numarası, İklimSA iletişim numarası, İklimSA çağrı merkezi, İklimSA müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap