Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Termikel çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Termikel müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Ankastre ürünler alanında hizmet vermekte olan Termikel 1957 yılında kurulmuştur. Kamu düdüklü tencere fabrikası olarak çalışmalarını başlatmıştır. Kayseri’de ticaret hayatını başlatan marka gelişerek günümüze kadar gelmiştir. Mehmet Kaya tarafından kurulmuş olan marka ticarette başarının %50’sinin cesareti %50’sinin ise nezaket prensibi ile günümüze kadar pek çok farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmekte olan 17 firmanın oluşturulmasıyla gruplar haline gelmiştir. Grup olarak çalışmalarını sürdürürken firmanın merkezi Ankara’ya atanmıştır.

1994 yılında elektronik sektöründe çalışmalarını sürdüren markalar arasında yer almaya başlamıştır. Marka özellikle 10 milyona yakın elektronik olan sayaç ile dünyada en büyük dördüncü üretici unvanını almıştır. Termikel bilişim teknolojileri Türkiye’de yerli tablet bilgisayarın üretimini sağlamıştır. Aynı zamanda sağlık alanında çalışmalar yapılmıştır. Markanın hizmet sektörü oldukça geniştir. Birbirinden farklı marka seçeneklerinin bir arada toplanması ile grup halinde hizmet vermektedir.

Termikel Çağrı Merkezi Numarası

Çok sayıda farklı markanın birleşmesiyle grup hizmeti vermekte olan Termikel hizmetleri farklı sektörlerde yer almaktadır. Ev aletleri, bilişim, sağlık, beyaz eşya gibi pek çok farklı alanda öncü firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Firma 2009 yılında Avrupa’nın ve Türkiye’nin modern ve en büyük tesisini faaliyete geçirmiştir. 60.000 metrekarelik alan üzerine yapılan çalışmalar sonucunda 45.000 metrekarelik yeni Tesisin üretimi tamamlanarak hizmete başlamıştır.

Yalnızca Türkiye’de değil aynı zamanda tüm dünyada vermiş olduğu hizmetler ile hızla gelişen ve kullanıcı beklentilerini karşılayacak şekilde çalışmalarını sürdüren bir firmadır. Marka kendi markalarının dışında aynı zamanda yüzden fazla marka içinde üretim hizmeti vermektedir. Markanın ikinci fabrikası Yozgat’ta bulunmaktadır. Devamlı olarak gelişmeye devam eden marka çok sayıda farklı ürün seçeneği üzerinden hizmet vermektedir. Termikel müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

2010 ile 2011 yılları arasında dünya çapında markalaşma potansiyeline sahip olmuştur. Özellikle dünyanın ilk devlet destekli olarak markalaşma programı olan Turquality Marka Destek programına girmeyi başarmıştır. Hizmete başladığı ilk günden itibaren yapmış olduğu çalışmalar ile dünyanın pek çok farklı ülkesinde kalitesini kanıtlamaya başarmıştır. Yapmış olduğu ihraç çalışmalarıyla özellikle dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. Günümüzde Termikel şirketler topluluğu başkanı Ahmet Kaya‘dır.

1957 yılından itibaren çalışmalarını sürdürmekte olan marka inşaat, dayanıklı tüketim malları, elektronik, medya sektörü ve sağlık alanında pek çok farklı hizmet sunmaktadır. Özellikle yer aldığı pazarlarda yapmış olduğu çalışmalar ile yenilikçi yaklaşımın ortaya koymaktadır. Bu sayede yapılan üretimler veya sunulan hizmetler doğrultusunda taleplerin karşılanmasını sağlayan köklü kuruluşlardan biridir.

Termikel çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından Termikel ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Termikel hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 493

Arama Terimleri: termikel çağrı merkezi, termikel iletişim, termikel müşteri hizmetleri, termikel müşteri hizmetleri numarası, termikel telefon numarası, termikel irtibat tel, termikel şikayet, termikel şikayet var, termikel mail adresi, termikel çağrı merkezi numarası

3 Yorum

  1. Mustafa Toprak 22 Ağustos 2019
  2. ALİ MUTLU 12 Ağustos 2020
  3. Tülin Akin 27 Şubat 2022

Yorum Yap