D&P Parfümüm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

D&P Parfümüm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D&P Parfümüm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde D&P Parfümüm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

D&P Parfümüm İth. İhr. San ve Tic. Limited şirketi olarak 1999 yılında kurulmuştur. Firma 2013 yılı itibariyle Anonim şirketi unvanını almıştır. Prensip olarak uygun fiyata yüksek kaliteli ürün üretimini hedef edinmiştir. Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarında 40’tan fazla ülkede hem ülkemizin 5324 sayılı Kozmetik Kanunu’na hem de Avrupa Birliği’nin “EU Regulation No 1223/2009” direktiflerine uygun olarak üretim yapmakta ve bunu en iyi şekilde sunmaktadır. D&P Perfumum, Same, Black Point ve Dark Point markalarıyla parfüm, deodorant, araç ve ortam kokulandırma gibi ürünlerin üretimini yapmakta ve bunu en iyi şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır. Firma yüzde yüz Türk sermayeli şirket olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firma yurt içi yatırımları yanında ihracatı da önemsiyor. Kişisel bakım ürünleri ihracatçıları sıralamalarında en yüksek parfüm ihracatçısı konumunu sürdürmekte ve bu alanda oldukça başarılı olmaktadır. Marka olarak net döviz kazandırıcı faaliyetiyle, ülke ekonomisine de kendi ölçeği ile katkı sağlarken bu alanda başarılarına devam etmektedir.

D&P Parfümüm Müşteri Hizmetleri Numarası

Kozmetik üretimi, Ankara’da ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Hijyen koşulları altında T.C Sağlık Bakanlığından onaylı GMP (Good Manufacturing Practices – İyi Üretim Uygulamaları) koşulları altında üretim yapmaktadır. Üretim teknolojisindeki çağdaş yaklaşımlarla, ileri teknoloji kullanılarak bu alanda kendinden söz ettirmektedir.

Ürünlerine ait hammaddeler, insan sağlığı ile ilgili denetimlerin en üst seviyede olduğu Avrupa Birliği’ne üye ülkelerinden tedarik edilerek getirilmekte ve en iyi şekilde sunuma hazırlanmaktadır. Tüm hammaddeleri IFRA’ya (International Fragrance Association) uyumlu olarak göze çarpmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için D&P Parfümüm müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen D&P Parfümüm ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi D&P Parfümüm çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

D&P Parfümüm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 387 53 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. D&P Parfümüm çağrı merkezi numarasına 0312 387 53 53 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren D&P Parfümüm sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi D&P Parfümüm iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: D&P Parfümüm iletişim bilgileri, D&P Parfümüm telefon no, D&P Parfümüm irtibat tel, D&P Parfümüm canlı destek, D&P Parfümüm müşteri temsilcisi, D&P Parfümüm şikayet hattı, D&P Parfümüm müşteri hizmetleri numarası, D&P Parfümüm çağrı merkezi numarası, D&P Parfümüm iletişim numarası

Yorum Yap