Ecgspor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Ecgspor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ecgspor çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ecgspor müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2010 yılına kadar yerli bir marka olarak üretim yapmıştır. Ülkemizde üretimi yapılmayan plastik kaplı halter ve dambıl setlerini üreten firma bu alanda oldukça başarılı olmuştur. Kendi markasıyla üretip satışa sunarak yerli ürünleri müşterilerine sunan firma oldukça beğenilmiştir.

Başlangıçta aylık 10-15 ton olan üretim kapasitesi ile üretime başlanmıştır. Anca yıllar geçtikçe kendini geliştiren firma aylık 300-400 tona kadar yükselterek üretimi arttırmıştır. Şuana kadar 300.000 den fazla müşteriye ürün sunan firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Üreticisi olduğu ürünlerinde 1 yıl garantiyle birlikte 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkı tanıyan firma bu yönden müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Ecgspor Çağrı Merkezi Numarası

Yerli üretimi yapılana dek bu ürünler açısından fiyatlar oldukça yüksekti. Ancak ülkemizde son yıllarda artan özellikle gençlerimizin spora bir yerden başlama yapma isteğini bu alanda üretim ile uygun fiyata sunma hedefine geçilmiştir. Ürünlerinde karlılığı düşük tutup en uygun fiyatları sunarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan firma bu sebeplerle oldukça talep görmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ecgspor müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ecgspor ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Ecgspor çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ecgspor Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 303 48 49

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ecgspor çağrı merkezi numarasına 0850 303 48 49 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Şirket Adı: ECGSPOR SPOR MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Müşteri Hizmetleri: 0850 303 48 49

Adres: Yenigöl Mah. Yenigöl Cad. No:166/A Muratpaşa/ANTALYA

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ecgspor sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ecgspor iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ecgspor iletişim bilgileri, Ecgspor telefon no, Ecgspor irtibat tel, Ecgspor canlı destek, Ecgspor müşteri temsilcisi, Ecgspor şikayet hattı, Ecgspor müşteri hizmetleri numarası, Ecgspor çağrı merkezi numarası, Ecgspor iletişim numarası

Yorum Yap