Özkuruşlar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özkuruşlar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özkuruşlar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özkuruşlar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özkuruşlar şikayet hattına erişebilirsiniz. Özkuruşlar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özkuruşlar Çağrı Merkezi Numarası

Kaliteli gıdaları uygun fiyatlara almak herkesin tercihidir. Sağlığınız için gerekli olan gıda malzemelerini tek bir yerden alarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Özkuruşlar 27 yıldan beri bu sektörde yer alan bir kuruluştur. Önceleri küçük bir müessese ile işe başlayan firma şimdilerde marketler zincirini oluşturarak birçok yerde mağazasını açmış durumdadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma kaliteli ve taze ürünleriyle dikkat çekmektedir. Gıda ürünlerinin yanı sıra zücaciye ürünleriyle de evinizin birçok ihtiyacını firmadan karşılayabilirsiniz. Firmanın İstanbul’da birçok şubesi bulunmaktadır. Size yakın olan şubeyi öğrenmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kampanyaları takip ederek indirimlerle ürünler de alabilmeniz mümkündür. Halk günlerini de takip ederek uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Özkuruşlar çağrı merkezi numarası 0216 420 67 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özkuruşlar Müşteri Hizmetleri Numarası

Evinizin ihtiyacı olan kasap ürünleri, meyve sebze, açık bakliyat, kuru yemiş ve şarküteri ürünlerinin en tazesini ve en kalitelisini firmada bulabilmeniz mümkündür. Zücaciye ürünlerinde de ihtiyaç duyduğunuz birçok ürün sizlere sunulmaktadır. Yerli sermaye ile en güzel ve kaliteli etler, meyve ve sebzeler müşterilerle buluşturulmaktadır. Et ürünlerinde kırmızı et ve beyaz et çeşitlerinin her türlüsünü bulabilmeniz mümkündür. Meyve ve sebzeler günlük olarak gelmekte olup daha bayatlamasına fırsat kalmadan satışları yapılmaktadır. Firma kalitesini ortaya çıkaran birçok sertifikaya da sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Özkuruşlar müşteri hizmetleri numarası 0216 420 67 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özkuruşlar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özkuruşlar perakendecilik sektöründe uzun yıllardan beri bulunmaktadır. Firma ile iletişime geçmek isteyenler çağrı merkezlerini arayarak direkt bağlantı kurabilir. Ayrıca internet sitesindeki bize ulaşın formunu doldurarak da yazılı mesajınızı gönderebilirsiniz. Telefon ile iletişime geçecek olan kişiler (0216) 420 67 58 numaradan firma ile görüşme sağlayabilir. Mail göndermek isteyenler info@ozkuruslar.com.tr adresine mail yazabilir.

Özkuruşlar müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 420 67 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özkuruşlar Şikayet Hattı

Özkuruşlar firmasının ürünlerinden, şubelerinden ya da hizmetlerinden memnun olmayanlar müşteri hizmetlerini arayarak sıkıntılarını dile getirebilirler. Ayrıca mail ya da internet sitesinden de şikayetler bildirilir. Firmayı sosyal medya hesaplarınızdan da takip edebilirsiniz. Yapılan tüm şikayetler değerlendirilmekte ve giderilmektedir. Müşteri memnuniyeti firma için oldukça önemlidir.

Özkuruşlar şikayet hattı 0216 420 67 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özkuruşlar müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özkuruşlar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özkuruşlar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 420 67 58

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özkuruşlar çağrı merkezi numarasına 0216 420 67 58 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Özkuruşlar Gıda San. Tic. ve A.Ş.
Adres : Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. No:37 Ataşehir / istanbul
E-Posta : info@ozkuruslar.com.tr
Telefon : 0216 420 67 58

Arama Terimleri: Özkuruşlar iletişim bilgileri, Özkuruşlar telefon no, Özkuruşlar irtibat tel, Özkuruşlar canlı destek, Özkuruşlar müşteri temsilcisi

Yorum Yap