ABC Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ABC Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ABC Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ABC Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden ABC Mobilya şikayet hattına erişebilirsiniz. ABC Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ABC Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Evimizdeki mobilyaların sağlam ve kaliteli olması onları uzun yıllar kullanmamızı sağlayacaktır. ABC Mobilya 40 yılı aşkın bir süredir mobilya sektöründe bulunan bir kuruluştur. Oldukça büyük olan üretim tesislerinde sadece Türkiye içine değil yurt dışına da modern üretimli mobilyalarından ihraç etmektedir. İhraç edilen ülke sayısı 25’i geçmiştir. Modüler mobilya, salon takımı, oturma grubu, yatak odası, yemek odası grupları ile binlerce kişinin tercihi haline gelmiştir. İzmir Limanına yakın olan üretim tesisi ile yurt dışına ihraçta da büyük bir avantaja sahiptir. Avrupa’daki pazarını daha da genişletme vizyonuna sahip olan firmanın çağrı merkezleri de bulunmaktadır. Ürünlerle ilgili her konuda çağrı merkezini arayabilirsiniz.

ABC Mobilya çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ABC Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Estetik bir görüntü, zevkli tasarımları ile herkes tarafından beğenilen ABC Mobilya, şık ve modern mobilyaları ile dikkat çekmektedir. İhtiyacınız olan ürünleri ekonomik olarak her bütçeye göre alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini ile görüşmek isteyenler haftanın her günü ve her saat 0 850 433 75 85 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. Alışveriş yapmak için mağazalara gidebileceğiniz gibi; abcmobilya.com adresini ziyaret ederek ürünleri inceleyebilirsiniz. Salonunuz için oldukça güzel olan salon takımları, televizyon üniteleri, odanıza uygun olan koltuk takımları güzel görselleri ile sizler için hazırlanmıştır. Yatak odası takımlarının içerisinde bulunan dolap, yatak, baza, şifonyer, komodin gibi ürünler oldukça şık tasarımlara sahiptirler. En trend ürünleri bünyesinde barındırarak, geleceğin modasını evlerinize sunan bir marka olarak yanınızdadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi ABC Mobilya müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

ABC Mobilya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ABC Mobilya müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyen kişiler yukarıdaki numarayı günün saatinde arayabilirler. Ayrıca facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya iletişim kanallarından da bizlere ulaşabilirler. Beğendiğiniz ürünlerin isimleri internet sitemizde bulunmaktadır. Görsellerini ve ürün içeriklerini oradan inceleyebilirsiniz. Sıra dışı modern tasarımları bünyemizde sizlerin beğenisine sunmaktan mutluyuz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için ABC Mobilya müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

ABC Mobilya Şikayet Hattı

ABC Mobilya olarak ürünlerimizden ne kadar emin olsak da sizlerin karşılaşmış olduğu sıkıntılar, ürünlerle ilgili sorunlar ve yaşadığınız sıkıntılarla ilgili şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Bütün şikayetler değerlendirilecek ve en kısa zamanda tarafımızca giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen ABC Mobilya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri ABC Mobilya şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ABC Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. ABC Mobilya çağrı merkezi numarasına 0850 433 75 85 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Kamil Tunca Caddesi No: 273/A Altındağ BORNOVA/İZMİR
İrtibat Telefon: +90 (232) 458 56 56
Fax: +90 (232) 458 55 18

Telefon: +90 (232) 458 56 56
Fax: +90 (232) 458 55 18

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz ABC Mobilya iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren ABC Mobilya sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi ABC Mobilya iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: ABC Mobilya iletişim bilgileri, ABC Mobilya telefon no, ABC Mobilya irtibat tel, ABC Mobilya canlı destek, ABC Mobilya müşteri temsilcisi, ABC Mobilya şikayet hattı, ABC Mobilya müşteri hizmetleri numarası, ABC Mobilya çağrı merkezi numarası, ABC Mobilya iletişim numarası, ABC Mobilya çağrı merkezi, ABC Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap