Journey şikayet hattı, Journey müşteri hizmetleri numarası, Journey çağrı merkezi numarası, Journey iletişim numarası

Journey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Journey çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Journey müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1996 yılında Ankara ilinde kurulmuştur. Kısa bir zamanda kadınların iş ve günlük hayatlarında sıklıkla tercih ettikleri ürünleri üreten bir firma haline gelmiştir. Giyilebilir moda anlayışı ile hareket ederek modern bir çizgide trendlerle ihtiyaçları birleştiren firma sektöründe önemli bir yer elde etmiştir. Ürünlerini tasarlarken şık, kullanışlı ve rahat olmasına özen göstermektedir.

Ürünlerinin çoğunu kendi üreten firma özenli kalıp çalışmaları üzerinde yoğunlaştığı gibi dikiş kalitesine de oldukça önem vermektedir. Ürünlerinde kullanılan kumaş ve yardımcı malzemeler yüksek standartlarda kullanılarak kaliteyi oluşturan ve bunda da başarılı olan bir isimdir.

Journey Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizde 100’den fazla satış noktasında ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Firmaya ait ve bayilik yolu mağazalarını arttırarak daha fazla müşteri kitlesine hitap etme hedefindedir. Mümkün olduğunca çok tüketiciye ulaşarak kaliteli ürünleri en iyi şekilde sunma amacı ile çalışmalarını sürdüren firma sektöründe oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Journey müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Journey olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Journey ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Journey çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Journey Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 473 00 78

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Journey çağrı merkezi numarasına 0 312 473 00 78 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Web Sitesi Unvanı: Yol Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres: Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cad. (1271.Sok.) No: 17A Balgat / Ankara

E-posta: journey@journey.com.tr

Online Alışveriş için: online@journey.com.tr

Müşteri Hizmetleri için: musterihizmetleri@journey.com.tr

Telefon: 0 312 473 00 78

Faks: 0 312 473 00 65

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Journey iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Journey sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Journey iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Journey iletişim bilgileri, Journey telefon no, Journey irtibat tel, Journey canlı destek, Journey müşteri temsilcisi, Journey şikayet hattı, Journey müşteri hizmetleri numarası, Journey çağrı merkezi numarası, Journey iletişim numarası

Yorum Yap