Saloni Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Saloni Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Saloni Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Saloni Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Saloni Mobilya şikayet hattına erişebilirsiniz. Saloni Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Saloni Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Evimizdeki eşyaların modern görüntüde ve rahat olması oldukça önemlidir. Evlerini kendi tarzlarına göre döşemek ve ortama farklı bir hava katmak kişilerin zevkleriyle alakalıdır. Mobilyalar ev eşyaları arasında oldukça önemlidir. Bütün odalarda ihtiyaca uygun olan mobilyaların şıklıkla göz doldurması gerekir. Saloni Mobilya 21 yıldan beri müşterilerine modern ve oldukça kaliteli mobilyaları üreterek onların beğenisine sunmaktadır. Sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler ile oldukça beğenilmektedir. Ergonomi ve konfor düşünülerek tasarlanmıştır. Ürünleri satın aldıktan sonra da ortaya çıkacak sorunlarda yanınızdadır. Türkiye’de birçok şubeleri bulunmaktadır. Sizin yakın bir şubeye giderek alışveriş yapabilirsiniz. Sağlamlık ve kalite bakımından birçok sertifikalara da sahiptir. Çağrı merkezlerini arayarak her türlü konuda görüşme yapabilirsiniz.

Saloni Mobilya çağrı merkezi numarası 444 75 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Saloni Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Koltuk takımları evlerinizin salonlarında ve oturma odasında bulunan oldukça önemli eşyalar arasında bulunmaktadır. Farklı çeşitlerde ve renklerde olanlarını evin dekorasyonuna ve genel rengine bakarak karar verebilirsiniz. Yemek odası takımları, masa sandalye grupları, duvar ünitesi takımları, televizyon sehpaları Saloni Mobilya ürün çeşitleri arasında bulunmaktadır. Ayrıca yatak odası, karyola ve baza, dolaplar, sehpa takımları, puf ve minderler oldukça kullanışlı ve güzel üretilmiştir. Oldukça büyük olan üretim tesislerinde herkesin beğeneceği ve tarzına uygun ürünler bulunmaktadır. Ürünleri incelemek ve katalog incelemesinde bulunmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak isteyenler firmanın telefon numarasını arayarak istek ve taleplerini bildirebilirler.

Saloni Mobilya müşteri hizmetleri numarası 444 75 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Saloni Mobilya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Saloni Mobilya ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler 444 75 64 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. Genel müdürlük Bursa ilimizin İnegöl ilçesinde bulunmaktadır. Mail gönderecek kişiler info@saloni.com.tr adresine yazılı mesajlarını gönderebilirler. export2@saloni.com.tr adresi de iletişim için uygundur. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan firmayı da takip edebilirsiniz.

Saloni Mobilya müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 75 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Saloni Mobilya Şikayet Hattı

Saloni Mobilya dayanıklı ve uzun ömürlü mobilya ve koltuk takımları üretiyor olsa da ürünlerle ilgili sıkıntılar, satış sonrası karşılaşılan sıkıcı durumlar müşteri hizmetlerine bildirilmektedir. Kişilerin istek ve önerilerine önem veren firma yapılan şikayetleri de değerlendirmektedir. Bütün şikayetler değerlendirilir ve giderilir.

Saloni Mobilya şikayet hattı 444 75 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Saloni Mobilya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Saloni Mobilya şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Saloni Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 75 64

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Saloni Mobilya çağrı merkezi numarasına 444 75 64 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Lema Mobilya Teks.İnş.San.Ltd.Şti.
Adres : Yeniceköy Mahallesi Fatih Sultan Mehmethan Bulvarı Sedir Mobilya Sit. No. 36/1 İnegöl, BURSA
E-Posta : info@saloni.com.tr
Çağrı Merkezi Numarası : 444 75 64
Telefon Numarası: 0 224 711 31 30
Faks Numarası: 0 224 711 70 10

Arama Terimleri: Saloni Mobilya iletişim bilgileri, Saloni Mobilya telefon no, Saloni Mobilya irtibat tel, Saloni Mobilya canlı destek, Saloni Mobilya müşteri temsilcisi, Saloni Mobilya şikayet hattı, Saloni Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Saloni Mobilya çağrı merkezi numarası, Saloni Mobilya iletişim numarası, Saloni Mobilya çağrı merkezi, Saloni Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap