Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Bahçeşehir Koleji çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 444 51 22 Bahçeşehir Koleji ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji Müşteri Hizmetleri Numarası

1974 yılında henüz 17 yaşındayken global bir eğitim markası haline getirdiği Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının vizyoner kurucusu olarak Enver Yücel öne sürülüyor. Yaşanan tüm sorunların eğitimle çözüleceğine inancıyla, çağdaş ve geleceğin ihtiyaçlarına yönelik bir eğitim algısını ülkemizde yerleştirmek için durmadan çalışmıştır. 1968 yılında kurulan Uğur Dershanesiyle başlayan bu serüven yıllardır adını giderek duyurmaya devam ediyor. Kurucusu Enver Yücel’in vizyonu ve seçkin eğitim kadrosuyla Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları, bünyesinde bulunan Uğur Okulları, Uğur Yayınları, Uğur Kariyer Merkezi, Bahçeşehir Koleji, Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri, Uğur Hazırlık Liseleri ile BAU Global şemsiye altında; Bahçeşehir Üniversitesi ile yüz elli binden fazla öğrenciyi kaliteli eğitimle buluşturmuştur.

Bahçeşehir Koleji’nin ailesinin üyesi olarak 1994 yılında Bahçeşehir’de kurulan ilk kampüsünde eğitime başlayan Bahçeşehir Koleji, kaliteli eğitimi daha çok çocuğa ulaştırmak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında eğitim vermeye devam etmektedir. Eğitim bünyesinde bulunan Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri ile ülkemizde fen eğitimini dönüştürüyor. Enver Yücel’in, dünya standartlarında eğitimi ülkemizde yaygınlaştırmak amacıyla kurduğu Bahçeşehir Koleji, 2017–2018 eğitim öğretim yılı itibarıyla Türkiye’nin 48 ilinde 101 kampüsüyle eğitim veriyor.

Bahçeşehir Koleji kurulduğu 1994 yılından bu yana Türkiye’ye öncülük eden eğitim modelleri uyguluyor. Türkiye’de STEM eğitimini uygulayan ilk eğitim kurumlarından olan Bahçeşehir Koleji, Kişiye Özgü Öğretim Modeli eğitim uygulamalarıyla eğitimdeki yenilikçilik vizyonunu sürdürüyor.

1994 yılında Bahçeşehir Koleji, eğitim sektöründe 48 yıldır hizmetini sürdüren Uğur Dershanelerinin Kurucusu Enver Yücel tarafından dünya standartlarında eğitimi Türkiye’de yaygınlaştırmak amacıyla kuruldu.

1994–1995 eğitim öğretim yılında ise, 2 anaokulu, 9 ilkokul ve 3 orta hazırlık sınıfında toplam 222 öğrenci ile İstanbul Bahçeşehir’deki kampüsünde eğitime başladı.

1997–1998 eğitim öğretim yılında ise anaokulu ve ilköğretim okulu mevcut binasında eğitim öğretime devam ederken, ortaokul ve lise sınıfları yeni yapılan binaya taşınarak iki ayrı binada hizmetini sürdürmeye başladı.  Aynı yıl Türkiye’de 8 yıllık eğitime geçildi.

1998 yılında Bahçeşehir Üniversitesi kuruldu.

2018 yılında ise Bahçeşehir Koleji tarihteki en büyük yatırımını hayata geçirmiştir.

Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 51 22

Bahçeşehir Koleji Telefon Numarası
+90(212) 573 44 42

Bahçeşehir Koleji Faks Numarası
+90(0212) 465 87 15

Bahçeşehir Koleji Mail Adresi
kurumsal@bahcesehir.k12.tr

Bahçeşehir Koleji Adres
Abbasağa Mah. Ihlamur Yıldız Cad. No:10 B Blok Kat:9 34353 Beşiktaş/İstanbul

Arama Terimleri: bahçeşehir koleji çağrı merkezi, bahçeşehir koleji iletişim, bahçeşehir koleji müşteri hizmetleri, bahçeşehir koleji telefon numarası, bahçeşehir koleji şikayet hattı, bahçeşehir koleji müşteri hizmetleri numarası, bahçeşehir koleji şikayet

One Response

  1. Ayten 28 Ağustos 2021

Yorum Yap