Doğru Kaynak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğru Kaynak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğru Kaynak çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Doğru Kaynak müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Doğru Kaynak şikayet hattına erişebilirsiniz. Doğru Kaynak müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doğru Kaynak Çağrı Merkezi Numarası

Sınavlara hazırlık döneminizde veya okulunuz için kullanacağınız yardımcı kaynaklar konusunda her zaman son müfredata göre hazırlanmış kitaplara ihtiyacınız olacaktır. Müfredata uygun bir şekilde hazırlanmış ders kitaplarını satın almak isterseniz eğer bunu perakende satış ve dağıtım yapan bir firma üzerinden daha uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Birçok markaya ait kitapları satın almak için, perakende satış yapan bu firmayı tercih edebilirsiniz. Firmamız sayesinde okul hayatınızda kullanacağınız kaliteli kitaplara sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte satın aldığınız kitaplardan daha çok verim alabilmeniz için firmamızın sizlere sağlamış olduğu “Online çalışma ve takip sistemini” kullanabilirsiniz. Firmamızın sizlere sağlamış olduğu tüm bu hizmetlerden yararlanabilmeniz için ise sitemize üye olmanız ve kitap alışverişinizi yapmanız yeterli olacaktır. Siteye üye olurken veya kitap alışverişi yaparken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız eğer çağrı merkezi numaramız olan 0212 963 35 35 telefon numaramızı arayabilir ve sorununuzu anında çözebilirsiniz.

Doğru Kaynak çağrı merkezi numarası 0212 963 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Doğru Kaynak Müşteri Hizmetleri Numarası

Pandemi sebebiyle online eğitimin önemi artarken aynı zamanda internet üzerinden ders anlatan hocaların da önemi arttı. Bu sebepten dolayı da birçok kişi tarafından takip edilen Tonguç Akademi, Şenol Hoca, Rehber Matematik, Dersler Cepte, Kimya Adası gibi markaların kitaplarına da ihtiyaçlar artmaya başladı. Bu ve daha birçok kişi tarafından sevilerek takip edilen markaların kitaplarını bulabilmek ise kimi zaman oldukça zor olmaya başladı. Bu markalara ait kitapları bulmanıza yardımcı olacak tek adres ise tabi ki firmamız Doğru Kaynak oldu. Firmamız sayesinde hem öğrenciler tarafından internette takip edilen hocaların kitaplarını hem de birçok kişi tarafından kullanılan diğer kaynakları uygun fiyatlara satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Aradığınız ders kitabını satın alırken veya stokları konusunda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız eğer müşteri hizmetleri numaramız olan 0212 963 35 35 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Doğru Kaynak müşteri hizmetleri numarası 0212 963 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Doğru Kaynak Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamızdan ihtiyacınız olacak ders kaynaklarını satın almak istediğinizde yaşadığınız tüm sorunları direkt bağlanma hattımız sayesinde anında bizlere bildirebilirsiniz. Yaşadığınız tüm sorunları bizlere bildirmek istediğinizde ise 0212 963 35 35 numaralı direkt bağlanma hattımızı arayabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Doğru Kaynak müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 963 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Doğru Kaynak Şikayet Hattı

Firmamız üzerinden kitap siparişi verdiğinizde satın aldığınız kitapların teslimatı veya gelen ürünlerin kalitesi konusunda herhangi bir şikayetiniz varsa bizlere iletebilirsiniz. Firmamızla ilgili yaşadığınız tüm şikayetleri 0212 963 35 35 numaralı şikayet hattımız üzerinden bizlere iletebilir ve şikayetinize anında çözüm bulabilirsiniz.

Doğru Kaynak şikayet hattı 0212 963 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Doğru Kaynak müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Doğru Kaynak şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Doğru Kaynak Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 963 35 35

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Doğru Kaynak çağrı merkezi numarasına 0212 963 35 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Doğru Kaynak
Telefon : 0212 963 35 35

Arama Terimleri: Doğru Kaynak iletişim bilgileri, Doğru Kaynak telefon no, Doğru Kaynak irtibat tel, Doğru Kaynak canlı destek, Doğru Kaynak müşteri temsilcisi, Doğru Kaynak şikayet hattı, Doğru Kaynak müşteri hizmetleri numarası, Doğru Kaynak çağrı merkezi numarası, Doğru Kaynak iletişim numarası, Doğru Kaynak çağrı merkezi, Doğru Kaynak müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Elif 15 Nisan 2022

Yorum Yap