divarese-cagri-merkezi-numarasi

Divarese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Divarese çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Divarese müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Divarese şikayet hattına erişebilirsiniz. Divarese müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Divarese, 1970 yılında İtalya’nın Varese şehrinde kurulmuş ünlü bir ayakkabı firmasıdır. 140 yılı aşkın olan tecrübesi ve her geçen gün kendini yenileyen, modern tasarımları ile oldukça ünlü bir marka olmayı başarmıştır. Ülkemizde toplamda 28 mağazası ile faaliyet vermektedir. Ülkemizdeki temsilcisi AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş’dir.

Divarese’de bulunan ürün grupları oldukça geniştir. Bu ürün gruplarından bahsedecek olursak şöyledir; Ayakkabı, Sandalet, Sneakar, Çizme, Bot, Loafer, Espadril, Babet, Terlik, Cüzdan, Kemer, Çorap, Bileklik, Şemsiye, Bakım Ürünleri, Çanta, Clutch, Cüzdan. Ayrıca Divarese’de George Hogg ürünleri de satılmaktadır.

Divarese Çağrı Merkezi Numarası

Kadın ve erkek ayakkabısı konusunda Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini bünyesinde bulunduran bir firmadır Divarese. Firma olarak tabi ki sadece ayakkabı satmıyoruz. Sizlere daha çok kaliteli ürün temin edebilmek ve sizlere sunmak adına çanta ve cüzdan gibi ürünlerimiz de bulunmaktadır. Yaz günlerinin vazgeçilmezleri olan terlik ve sandalet gibi ürünlerin en kaliteli olanları da yine bizim firmamızda bulunmaktadır. Kaliteli ürün yelpazesi geniş olan bir firma olarak birçok kişi tarafından da tercih edilmekteyiz. Bu tercih edilmenin bizlere yüklediği bazı sorumluluklar var. Sizleri her daim memnun edebilmek gibi. Sizleri daima memnun edebilmek adına sizlerin sorunlarını dinleyecek ve onlara bir çözüm yolu bulacak bir çağrı merkezi açmış bulunmaktayız. Burayı aradığınızda birbirinden kaliteli çağrı merkezi yetkililerimiz sizlerle ilgilenecek ve sorunlarınıza çözüm arayacaklardır. 0212 386 20 00 bu numarayı aramanız halinde çağrı merkezi yetkililerine bağlanabileceksiniz. Bağlandıktan sonra her şey çok kısa bir zaman dilimi içerisinde hallolacaktır. Divarese çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Divarese Müşteri Hizmetleri Numarası

Online alışverişin küreselleşen dünyada önemli bir yer kaplayacağını önceden öngören firmamız sizler için bir online alışveriş sitesi açmıştır. Bu site ile beraber firmamız daha çok kişiye ulaşabilecek ve bu hizmet kalitesi daha çok kişinin evine ulaşabilecektir. Ancak bu sitenin avantajları olduğu gibi bazı dezavantajları da bulunabilmektedir. Ne kadar fazla kişiye hizmet ulaştırırsak o kadar fazla hata yapabilme olasılığımız ortaya çıkar. Bunun için de müşteri hizmetleri numarası açmış bulunmaktayız. En ufak bir sorun halinde bu müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorununuzu iletebilirsiniz.  444 3 662 bu numarayı aradığınızda sizlere çözüm bulmak için uğraşan alanında en iyi olan müşteri hizmetleri yetkililerimizle konuşacaksınız ve onlar sizin sorunlarınıza mutlaka bir çözüm bulacaklardır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Divarese müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Divarese Müşteri hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri memnuniyetine son derece fazla önem veren firmamız sizlerin bir an önce etkileşim kurabilmesi adına çalışmalara imza atmaktadır. Yukarıda gördüğünüz numarayı aradığınızda hiçbir bekletme olmadan direk müşteri hizmetleri yetkililerine bağlanabileceksiniz. Bundan sonraki işlem ise sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Divarese müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Divarese Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranan firmamız sizlerin görüşlerine son derece fazla önem vermektedir. Bu nedenle tüm iletişim numaralarından şikayet kabul etmektedir. Ayrıca şikayet iletebilmeniz adına sitemizin iletişim bölümündeki iletişim formları sizleri beklemektedir. Sizler bizim için değerlisiniz lütfen siz de yanlış gördüğünüz şeyleri bizlere iletin böylece biz de sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilelim.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Divarese müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Divarese şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Divarese’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim hakkında sorularınızı sorabilir, ödeme esnasında yaşadığınız sorunları belirtebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Divarese Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 3 662

Arama Terimleri: divarese çanta iletişim bilgileri, divarese çanta telefon no, divarese çanta irtibat tel, divarese çanta canlı destek, divarese çanta müşteri temsilcisi, divarese çanta şikayet hattı, divarese çanta müşteri hizmetleri numarası, divarese çanta çağrı merkezi numarası, divarese çanta iletişim numarası, divarese çanta çağrı merkezi, divarese çanta müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap