Adil Işık Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adil Işık çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Adil Işık müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Adil Işık şikayet hattına erişebilirsiniz. Adil Işık müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kendi stili olan bayanların ilk adresidir Adil Işık. En iyi yerli tasarımcılarıyla modanın uygulandığı yer değil, modanın başladığı yerdir bayanlar için. En özel tasarımlarla farkınızı koyabileceğiniz kaliteli kumaşların ve malzemelerin kullanıldığı son derece sağlıklı ve kaliteli ürünleri sunmaktadırlar.

Adil Işık Çağrı Merkezi Numarası

Bayan giyim mağazası denildiğinde akla ilk gelen isim Adil Işık olmaktadır. Giyim ürünleri ve bayan aksesuarları açısından kaliteli ve modern kıyafet tasarımlarını yıllardan beri kişilere sunmaktadır. Mağaza 1992 yılında kurulmuştur. Özellikle dizilerdeki bayanların giyim eşyalarını üreten marka birçok Avrupa ülkesinde de tanınmaktadır. Şube sayısı şu anda 100 ü bulmuştur. Kumaş kalitesi ve oldukça hoş modelleri ile bayanların vaz geçilmez markası arasında üst sıralarda yer almaktadır. Adil Işık çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Farklı tasarımlar ve kaliteli ürünlerle karşımıza çıkan marka; kişilerin istek, dilek ve şikayetleri için çağrı merkezleri de oluşturmuştur. Bu çağrı merkezlerinde görevli müşteri temsilcileri kişilerin her türlü sorunu ile ilgilenmektedir.

Adil Işık Müşteri Hizmetleri Numarası

Alışveriş yapmak için adl.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Ünlü modacıların tasarımlarını inceleyebilirsiniz. İndirimlerden faydalanmak ve gönlünüzce alışveriş yapmak için sizleri sitemize bekliyoruz. Ürünlerle ilgili sipariş ya da istek ve dileklerinizi belirmek için bizleri 444 32 35 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere her türlü konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca 0 212 295 66 55 numaralı telefon aracılığı ile de bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Adil Işık müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bizleri facebook, instagram, twether ve yuutube dan takip edebilir, yeni tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Bayanlara hem rahat hem de oldukça şık ürünler sunan mağazamızdan alışveriş yapan kişiler her türlü durumda müşteri hizmetlerini arayarak sorularını sorabilirler, taleplerini iletebilirler.

Adil Işık Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Adil Işık müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmanız mümkündür. Yukarıda bulunan numaralardan istediğinizi aradığınızda müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve isteğinizi ona bildirebilirsiniz. İsterseniz info@adl.com.tr mail adresinden bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. İnternet sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak da bizimle isteklerinizi paylaşabileceksiniz. Görüldüğü üzere birçok yoldan bizimle bağlantıya geçebileceksiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Adil Işık müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Adil Işık Şikayet Hattı

Ürünlerimizden ya da siparişlerinizden ortaya çıkacak sorunları bize bildirmeniz için müşteri hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz. İnternet sitemize giriş yaparak, telefon üzerinden arayarak ya da mail yoluyla ulaşarak şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Yapmış olduğunuz şikayetler en kısa sürede sonuçlanacak ve sizlere bilgi verilecektir. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem neticesinde bu günlere gelmiş bulunmaktayız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Adil Işık müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Adil Işık şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM

Adil Işık Group Merkez İletişim Bilgileri:

Adil Işık Hazır Giyim San. ve Tic. Aş.
Adres: Cendere Yolu No:23 Kağıthane İstanbul
E-Posta : info@adl.com.tr

Öneri ve eleştirileriniz için Müşteri Hizmetleri Hattı
444 3 235

Adil Işık Group Toptan Mağaza İletişim:

E-Posta : merkeztoptan@adilisik.com

Sizlerin sorularını ve sorunlarını her zaman yanıtlamak için Adil Işık çağrı merkezi 7 gün hizmet vermektedir.

Yazımızın devamında sizler için 2 farklı Adil Işık İletişim Numarası paylaşacağız. Dilediğiniz hattan iletişime geçebilirsiniz.

Adil Işık Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(+90) 212 295 66 55

Ayrıca önerileriniz ve eleştirileriniz için Adil Işık Müşteri Hizmetleri 444 lü numara üzerinden de hizmet vermektedir.

Adil Işık 444 lü Çağrı Merkezi İletişim Numarası
444 3 235

Dilerseniz aşağıdaki mail aderinden de mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
info@adl.com.tr

İletişim formu ile Adil Işık müşteri hizmetleri ile irtibat kurmak isterseniz, aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

Adil Işık İletişim Formu

Arama Terimleri: adil ışık iletişim bilgileri, adil ışık telefon no, adil ışık irtibat tel, adil ışık canlı destek, adil ışık müşteri temsilcisi, adil ışık şikayet hattı, adil ışık müşteri hizmetleri, adil ışık  müşteri hizmetleri numarası, adil ışık çağrı merkezi numarası, adil ışık iletişim numarası, adil ışık çağrı merkezi, adil ışık müşteri hizmetleri direk bağlanma

“Adil Işık Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 5 yorum

 1. Merhaba 1 ay sonra söz kesilecek ve özel tasarım elbise istiyorum kişiye özel tasarım yapabiliyor musunuz?

  Cevapla
  • Adil Işık fabrika üretimi ürün satışı gerçekleştiren bir firmadır. Beğendiğiniz model üzerinde terzileri aracılığı ile işlem yaptırabilirsiniz ancak kendi istediğiniz modelin baştan yapılması için dikim evlerini ziyaret etmeniz gerekir.

   Cevapla
 2. Aralık ayında aldığım 500 tl kabanım sürekli giymediğim halde bir çok yerinde özellikle kol ağızında kumaşında sertleşme oldu bazı yerleri tüylenmeler oluştu dikişlerinde sökülme başladı.iki aydır mağazada iki defa firmaya gönderildi iade için Red cevabı geldi.böyle bir sorumsuzluk görmedim kaliteli diye bu kadar para verdiğim bir çok sorun yaşayıp giyilmeyecek hale gelen bu ürünün derhal iadesini istiyorum.aksi takdirde tüketici mahkemesine başvurarak hakkımı alacağımı bilmenizi istiyorum.

  Cevapla

Yorum yapın