Ruum Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ruum Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ruum Store çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ruum Store müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ruum Store şikayet hattına erişebilirsiniz. Ruum Store müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ruum Store Çağrı Merkezi Numarası

Ev ya da iş yerlerimizde birçok mobilyaya ihtiyacımız bulunmaktadır. Bunların kaliteli olması da oldukça önemlidir. Uzun yıllar onları kullanabilmemiz için kaliteli ürünleri seçmeliyiz. Görüntüsünün güzel olması, yerleştirdiğiniz odaya uygun renk ve modelde olması da dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Mobilya alırken öncelikle oda büyüklüğünüze dikkat etmeniz gerekir. Küçük olan odalarda daha küçük ve kullanışlı mobilyaları seçmek, büyük odalarda daha gösterişli olanlarını tercih etmek gerekir. Ruum Store herkesin zevkine uygun olan mobilyaları üretmektedir. Evinizdeki her odaya yakışacak birçok çeşide rastlayabileceksiniz. Doğtaş güvencesiyle ürünlerini sizlere sunmaktadır. Ücretsiz kargo ve kolay kurulum avantajlarından faydalanmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda aklınızdaki sorular için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Ruum Store çağrı merkezi numarası 0850 532 78 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ruum Store Müşteri Hizmetleri Numarası

Ruum Store ürünleri arasında oturma odası grupları, yatak odası mobilyaları, çalışma odası için gereksinim duyulanlar, dolap ve antre ürünleri, aydınlatma, ev tekstil ürünleri, bahçe mobilyaları, mutfak ve banyolarınız için ihtiyaç duyduğunuz her şey bulunmaktadır. Oturma odanıza mükemmel koltuklar yerleştirebilir konsol ya da raflarla süsleyebilirsiniz. Çocuklarınızın odası için karyola, kitaplık, şifonyer, komodin haricinde nevresim, pike, çarşaf takımları, yatak örtüsü ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Eviniz ve yatak odanız için ihtiyaç olan ev tekstil ürünleri de farklı renklerde ve görsellikte sizler için hazırlanmıştır. Bahçelerini bahçe mobilyası ile şık bir hale getirmek isteyenler firmayı tercih edebilir. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Ruum Store müşteri hizmetleri numarası 0850 532 78 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ruum Store Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ruum Store tedarikçisi olmak isterseniz hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler 0 850 532 78 86 müşteri hizmetlerini arayarak görüşme yapabilir. Ayrıca 0 216 425 00 08 sabit hattı aramanız da mümkündür. Mail gönderecek olan kişiler info@ruumstore.com adresinden mail yollayabilirler. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan takip etmeniz de mümkündür.

Ruum Store müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 78 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ruum Store Şikayet Hattı

Ruum Store kaliteli ve sağlam mobilyalarla kişilere seslenmektedir. Evine özen gösteren ve görselliğe önem verenler ihtiyacı olan ürünleri alabilirler. Ürünlerden dolayı sıkıntılar, kurulumda karşılaşılan sıkıcı durumlar ya da farklı konulardaki şikayetler müşteri hizmetlerine iletilmektedir. Firma bütün şikayetleri değerlendirecek ve hemen giderecektir.

Ruum Store şikayet hattı 0850 532 78 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ruum Store müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ruum Store şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ruum Store Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 78 86

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ruum Store çağrı merkezi numarasına 0850 532 78 86 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Resmi Adı : DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Telefon Numarası : 0850 532 7886
Fax Hattı : 02164250008
E-mail Adresi : info@ruumstore.com
Adres Bilgisi : İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. No:107 (E5 Karayolları durağı Petrol Ofisi yanı) Küçükyalı / Maltepe / İstanbul – TÜRKİYE

Arama Terimleri: Ruum Store iletişim bilgileri, Ruum Store telefon no, Ruum Store irtibat tel, Ruum Store canlı destek, Ruum Store müşteri temsilcisi, Ruum Store şikayet hattı, Ruum Store müşteri hizmetleri numarası, Ruum Store çağrı merkezi numarası, Ruum Store iletişim numarası, Ruum Store çağrı merkezi, Ruum Store müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap