Pelit Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pelit Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pelit Pastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pelit Pastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pelit Pastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Pelit Pastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pelit Pastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Pasta, özel gün ve gecelerin vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Pasta alarak kutlama yapmanızı düşündüren ilk olay doğum günleridir. Her doğum gününde alınan pasta ve üflenen mumlar adeta bir gelenek halini almıştır. Evlilik yıldönümleri, anneler günü, babalar günü gibi birçok önemli günler ailece yenilen pasta ile kutlanmaktadır. Bunlardan başka söz, nişan, düğün organizasyonlarında da pastanın yeri ayrıdır. Pelit Pastanesi 1957 yılında kurulmuş olan köklü bir firmadır. Müşterilerinin özel anlarına eşlik ederek onlara doyumsuz lezzetleri sunmaktadır. Bütün müşterilerinin beklentilerini karşılayacak zengin seçeneğe sahiptir. Hijyenik ortamlarda üretilen bütün ürünleri hem göze hem de damağa hitap etmektedir. Resimli ve figürlü pastalardan istenilenler tercih edilebilir. Çağrı merkezini arayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilir ve önerilerinizi de sunabilirsiniz.

Pelit Pastanesi çağrı merkezi numarası 0850 808 07 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pelit Pastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Pasta hediye önerileri arasında büyük bir değere sahiptir. Pelit Pastanesinin üretmiş olduğu çikolatalı, vişneli, krokanlı, fıstıklı, Hindistan cevizli, limonlu, frambuazlı çeşitleri inceleyerek damak tadınıza uygun olanları satın alabilmeniz mümkündür. Ayrıca tart, tiramisu, turuf, cheesecake çeşitleri arasında da karar verebilirsiniz. Çikolata çoğu kişinin vazgeçilmezi olmuştur. Ayrıca mutluluk kaynağı olarak da bilinmektedir. Kişiler tatlı ihtiyaçlarını bir dilim çikolatalı pasta ile giderebilir. Firmanın birçok ilde çok sayıda şubesi bulunmaktadır. Size yakın olan şubeyi öğrenmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak konuyla ilgili fikir, soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Pelit Pastanesi müşteri hizmetleri numarası 0850 808 07 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pelit Pastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pelit Pastanesi müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Uzun yıllardan beri kaliteli, taze ve lezzetli pastaları da müşterilerine sunmaktadır. Şubelerin telefon numaralarını öğrenmek ve sipariş oluşturmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firma ile direkt bağlantı kurmak için (0212) 411 13 00 ve (0850) 228 50 73 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Mail gönderecek olan kişiler info@pelit.com.tr adresine yazılı mesaj iletebilir. Ayrıca Müşteri Öneri Hattı (0850) 808 07 58 numaradan iletişim kurabilmeniz mümkündür.

Pelit Pastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 808 07 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pelit Pastanesi Şikayet Hattı

Pelit Pastanesi şubeleri, ürünleri ve lezzetleri hakkında şikayeti olanlar müşteri hizmetlerini arayarak şikayetçi oldukları konuyla ilgili görüşme yapabilir. Sosyal medya hesapları üzerinden ulaşım sağlayarak ya da mail yoluyla da şikayetlerini dile getirebilirler.

Pelit Pastanesi şikayet hattı 0850 808 07 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pelit Pastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pelit Pastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pelit Pastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 808 07 58

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pelit Pastanesi çağrı merkezi numarasına 0850 808 07 58 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Pelit Pastacılık ve Gıda Sanayi A.Ş. / Pelit Çikolata ve Gıda Sanayi A.Ş.
Adres : Koza Mahallesi 1678 Sk. No:19 (Sanayi Mahallesi Evren Sanayi Sitesi Akbatı A.V.M. Arkası) 34517 Esenyurt/İSTANBUL
E-Posta : info@pelit.com.tr
Müşteri Hizmetleri : 0850 808 07 58
Telefon Numarası : (0212) 411 13 00 – (0850) 228 50 73

Arama Terimleri: Pelit Pastanesi iletişim bilgileri, Pelit Pastanesi telefon no, Pelit Pastanesi irtibat tel, Pelit Pastanesi canlı destek, Pelit Pastanesi müşteri temsilcisi, Pelit Pastanesi şikayet hattı, Pelit Pastanesi müşteri hizmetleri numarası, Pelit Pastanesi çağrı merkezi numarası, Pelit Pastanesi iletişim numarası, Pelit Pastanesi çağrı merkezi, Pelit Pastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap