Koru Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koru Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koru Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Koru Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Koru Sigorta şikayet hattına erişebilirsiniz. Koru Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Koru Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

2011 yılında kurulan Koru Sigorta, müşteri odaklı yaklaşımı ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle ülke genelinde 1.400’e yakın acente ve broker satış kanalı, 1.800’ün üzerinde hizmet noktasıyla faaliyetlerine devam etmektedir. 2016 Haziran ayında başlayan kooperatif yapısından anonim şirkete doğru dönüş, 2017 yılının sonunda başarıyla tamamlanmıştır. Şirket; özgün sektörel ürünler, sorumlu, ilkeli, çözüm odaklı yaklaşımıyla ülke ekonomisine ve sektöre katkı sağlama hedefiyle sigortacılık hizmeti sunmaktadır. Şirkete ve ürünlerine dair herhangi bir konuda bilgi almak için çağrı merkezi numarası olan 0850 340 34 34 üzerinden 7/24 iletişim sağlanabilmektedir.

Koru Sigorta çağrı merkezi numarası 0850 340 34 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Koru Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

Çalışanı, acentesi ve diğer paydaşlarıyla birlikte mükemmel hizmet anlayışını özümseyen ve sigortacılık alanında bu anlayışı hayata geçirmeye çabalayan şirket, ulusal kalite hareketinin bir parçasıdır. Farklı gereksinim ve beklentilere yönelik getirilen hızlı çözüm önerileriyle sektörde tercih edilen marka olmak; şirketin en büyük hedefidir. Ayrıca mutlu çalışan portföyüne sahip, sürdürülebilir karlılığıyla paydaşlarına güven veren, ürün ve uygulamalarla diğerlerinden farklı olduğunu ortaya koyan şirket profiline kavuşmak için her geçen gün çalışılmaktadır. Şirkete ve şirketin sigorta ürünlerine yönelik her türlü bilgi için müşteri hizmetleri numarası 0850 340 34 34 üzerinden günün her anı irtibat kurulabilir.

Koru Sigorta müşteri hizmetleri numarası 0850 340 34 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Koru Sigorta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Talep edilen her alanda müşteri tarafından sınırları belirlenebilecek sigorta opsiyonları sunabilen şirket, her hususta müşterisinin yanında olduğunun altını çizmektedir. Örneğin, Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko ürünüyle araçlara yönelik pek çok kazanın veya istenmeyen durumun güvence altına alınması söz konusudur. Müşterilerin sunulan bu sigorta hizmetlerinden son derece memnun kaldığı ve şirketi bu hususlarda takdir ettiği önemli bir gerçekliktir. Şirkete yönelik herhangi bir konuda, yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılıp ilgiliyle iletişim kurulabilir.

Koru Sigorta müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 340 34 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Koru Sigorta Şikayet Hattı

Kurumsal bir yönetim anlayışına sahip şirket, hizmet verdiği tüm sigorta alanlarında, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve bu doğrultuda yeniliklere açık bir strateji yürütmüştür. Şirkete ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler, yukarıdaki numaradan ilgililere kolayca iletilebilir.

Koru Sigorta şikayet hattı 0850 340 34 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Koru Sigorta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Koru Sigorta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Koru Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 340 34 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Koru Sigorta çağrı merkezi numarasına 0850 340 34 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

KORU SİGORTA GENEL MÜDÜRLÜK

Adres Bilgisi : Kozyatağı, 19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Ali İhsan Tüzün İş Merkezi No: 96 Kat: 4-5-6, 34742 Kadıköy/İstanbul
Telefon Numarası : 0216 465 73 53
Faks Hattı : 0216 465 73 55

7/24 DESTEK İLETİŞİM HATTI : 0850 340 34 34

Arama Terimleri: Koru Sigorta iletişim bilgileri, Koru Sigorta telefon no, Koru Sigorta irtibat tel, Koru Sigorta canlı destek, Koru Sigorta müşteri temsilcisi, Koru Sigorta şikayet hattı, Koru Sigorta müşteri hizmetleri numarası, Koru Sigorta çağrı merkezi numarası, Koru Sigorta iletişim numarası, Koru Sigorta çağrı merkezi, Koru Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap