Delta Spor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Delta Spor çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Delta Spor müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Yirmi yılı aşkın bir süre önce spor sektörüne giriş yapan bir firmadır. İlk olarak bu sektörde tekstil ürünleriyle satışa başlamıştır. Ancak ilerleyen zamanlarda sektörün ihtiyaçları doğrultusunda 2008 yılından itibaren spor malzemeleri ürünlerine daha fazla ağırlık yaparak sektörde varlığını korumuştur.

Delta, Ravel ve Remax markaları ile pazara uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler sunan firma bu ürünleri ile oldukça beğenilmiştir. Sektörün önemli bir yer edinmiştir. Pilates, fitness, boks malzemeleri, paten, top çeşitleri gibi birçok kategoride ürün satışı yapan firma her geçen gün büyümesine devam etmiştir.

Delta Spor Çağrı Merkezi Numarası

Tedarik zinciri ve dağıtım kanallarında deneyimli depo operasyonu ile ön plana çıkan bir firma olarak müşterilerine hizmet etmektedir. İstanbul Beylikdüzü’nde 11.000 m2 alanda kurulu bir deposu bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenilir teslimat hedefi ile hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekipleri ile kendilerini güçlendirmiştir. Satış öncesi ve sonrasında oluşabilecek her türlü sorularınıza cevap verebilmek için oldukça çalışma yapan firma birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Delta Spor müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Delta Spor ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Delta Spor çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Delta Spor Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 512 33 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Delta Spor çağrı merkezi numarasına 0212 512 33 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Adres:DELTA SPOR DIŞ TİC LTD ŞTİ
Hobyar Mah. Yalı Köşkü Cad. Nuh Bir Han Kat:4 No: 11 34110 Sirkeci / Fatih / İstanbul Depo Adresi: Adnan Kahveci Mah. Büyük Dere Cad. Şirin Sanayi Sitesi No: 21 Beykent Beylikdüzü İstanbul

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Delta Spor sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Delta Spor iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Delta Spor iletişim bilgileri, Delta Spor telefon no, Delta Spor irtibat tel, Delta Spor canlı destek, Delta Spor müşteri temsilcisi, Delta Spor şikayet hattı, Delta Spor müşteri hizmetleri numarası, Delta Spor çağrı merkezi numarası, Delta Spor iletişim numarası

Yorum Yap