Lezita Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lezita Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lezita çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lezita müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lezita şikayet hattına erişebilirsiniz. Lezita müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lezita Çağrı Merkezi Numarası

Tavuk ve piliç ürünlerini herkes büyük bir iştahla tüketmektedir. Beyaz et insan sağlığı için oldukça önemlidir. Hem doyurucu hem de lezzetli olmasıyla da tercih edilir. Farklı soslarla pişirilen tavuk etleri yemeklere ayrı bir lezzet de katmaktadır. Lezita her damağa uygun olan farklı lezzetleri üreten bir firmadır. 50 yıllık bir tecrübeye sahiptir. İzmir Kemalpaşa’da büyük et entegre tesisi bulunmaktadır. Hızla büyüyerek günümüze kadar gelmiştir. Şu anda sadece Türkiye’de değil yurt dışında da bilinen bir marka olmuştur. 30’dan fazla ülkeye ürünleri ihraç edilmektedir. Tercih edilen, rağbet görülen bir firma olarak da bilinmektedir. Binlerce çalışanı ile hizmetlerini vermeye devam etmektedir. İstekleriniz, sorularınız ya da talepleriniz için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Lezita çağrı merkezi numarası 444 4 321 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lezita Müşteri Hizmetleri Numarası

Lezita ürünleri arasında piliç etleri ilk sırada yer almaktadır. Bütün piliç, but, göğüs, kanat, sakatat çeşitlerinden lezzetli birçok yemekler yapılmaktadır. İsterseniz fırında isterseniz tavada ya da farklı sebzelerle karıştırarak sulu yemek yapımında kullanabilirsiniz. Şarküteri ürünleri ile özellikle kahvaltılarınızı süsleyebilirsiniz. Salam, sucuk, sosis, jambon, füme çeşitleri ile birçok lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Tost, sandviç, ekmek arası atıştırmalıklarınız büyük küçük herkesin hoşuna gidecektir. Döner seven kişiler pişmiş döner ya da blok döner olan ürünleri tercih edebilirler. Pişmiş döneri sofranıza getirmek için ısıtmanız yeterlidir. Pilavın yanında döneri ısıtarak akşam yemeğinizi hazır hale getirebilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri bütün müşterileri için oluşturulmuştur. Sizler de arayarak istek ve dileklerinizi bildirebilirsiniz.

Lezita müşteri hizmetleri numarası 444 4 321 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lezita Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Lezita pratik ürünleri de sizlere sunmaktadır. Pişmiş piliç eti, köfte ürünleri, kaplamalı ürünler beş dakika içinde hazırlanıp sofralarınızı süsleyebilir. Firma ile direkt bağlantı kuracak kişiler 444 43 21 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak görüşme yapabilirler. Ayrıca 0 (232) 880 70 12(10 Hat) üzerinden aramalarınızı da yapabilirsiniz. Mail ile iletişime geçecek olan kişiler info@lezita.com.tr mail adresine yazılı mesaj gönderebilirler.

Lezita müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 4 321 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lezita Şikayet Hattı

Lezita ürünlerini birçok market ve süper marketlerde bulabilirsiniz. Ürünlerin bayat olduğunu düşünenler, hijyenik saklanmadığını görenler ya da fiyatlardaki tutarsızlıklar gibi konulardan mustarip olanlar şikayetlerini müşteri hizmetlerine bildirebilir ya da mail gönderebilirler.

Lezita şikayet hattı 444 4 321 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lezita müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lezita şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lezita Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 321

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lezita çağrı merkezi numarasına 444 4 321 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Lezita Fabrika
Adres Bilgisi : Bağyurdu Yeni Mahallesi İzmir Ankara Caddesi No:650/1 Kemalpaşa/İzmir
Tel No : 0 (232) 880 70 12(10 Hat)
Fax Hattı: 0 (232) 880 70 30
Tüketici danışma hattı : 444 4 321
E-posta adresi : info@lezita.com.tr

Arama Terimleri: Lezita iletişim bilgileri, Lezita telefon no, Lezita irtibat tel, Lezita canlı destek, Lezita müşteri temsilcisi, Lezita şikayet hattı, Lezita müşteri hizmetleri numarası, Lezita çağrı merkezi numarası, Lezita iletişim numarası, Lezita çağrı merkezi, Lezita müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap