Dalkılıç Spor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Dalkılıç Spor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dalkılıç Spor çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dalkılıç Spor müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Her yaşta çocuk, erkek, bayan spor ayakkabı modelleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sizlerin sağlıklı yaşam parolanızda yanınızda yer alma hedefiyle başlayan firma oldukça beğenilmektedir. Geniş ürün yelpazesinde ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Spor ayakkabılardan, Nike, Adidas, Puma, Reebok, Salomon, Converse ve Onitsuka Tiger gibi markaların ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır. Her ürününü gerek spor mağazalarından gerekse online spor malzemeleri satışı da yaptığı web sitemizden sizlere sipariş oluşturma ve evinize kadar gelen kargo ile gönderim yapma imkanı sunmaktadır.

İlk başlarda sadece Ankara’da hizmet veren mağaza ilerleyen zamanda birçok ilde hizmete açıldığı gibi online satış mağazası da sizlere hizmet vermektedir. Bebek spor ayakkabısı, çocuk spor ayakkabısı, bayan spor ayakkabısı ve erkek spor ayakkabısı çeşitleri ile oldukça talep gören modellerin satışını yapan firma müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Dalkılıç Spor Müşteri Hizmetleri Numarası

Nike, Adidas, Puma, Reebok, Salomon, Converse ve Onitsuka Tiger markalarında online olarak satışa sunan firma Türkiye’nin birçok noktasına ürün göndermekte ve en iyi şekilde sunumu yapmaktadır. Sadece satış aşamasında değil satış sonrası destek aşamasında da oldukça beğenilen firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Ayakkabı sektörü dışında da birçok ürün ile karşımıza çıkan firma uygun fiyata sizlere erişebileceğiniz markaları sunmayı hedeflerken müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dalkılıç Spor müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dalkılıç Spor ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Dalkılıç Spor çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dalkılıç Spor Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 333 3606

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dalkılıç Spor çağrı merkezi numarasına 0850 333 3606 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Dalkılıç Spor çağrı merkezi numarası hafta içi ve Cumartesi günü dahil haftanın altı günü saat 10:00 ile 18:00 arasında sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Ayrıca site üzerinden iletişim formu seçeneğini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dalkılıç Spor sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dalkılıç Spor iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dalkılıç Spor iletişim bilgileri, Dalkılıç Spor telefon no, Dalkılıç Spor irtibat tel, Dalkılıç Spor canlı destek, Dalkılıç Spor müşteri temsilcisi, Dalkılıç Spor şikayet hattı, Dalkılıç Spor müşteri hizmetleri numarası, Dalkılıç Spor çağrı merkezi numarası, Dalkılıç Spor iletişim numarası

Yorum Yap