vivense-cagri-merkezi-numarasi

Vivense Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vivense çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vivense müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vivense şikayet hattına erişebilirsiniz. Vivense müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vivense mobilya, ev araç gereçleri, ofis malzemeleri gibi birçok dekorasyon malzemenin satışını yapan bir markadır. Tanınmış ve dünyanın en kaliteli ürünlerinin resmi tedarikçisi olarak görev yapmaktadır. Uygun fiyat politikası, müşteri memnuniyetine verdiği önemle birlikte en çok tercih edilen markalardan birisi haline gelmiştir.

2 yıllık Vivense garantisi, güvenilir teslimat, profesyonel kurulum gibi birçok önemli özelliği sizlerle buluşturan Vivense’de siparişini verdiğiniz bir ürünü 2 gün içerisinde iptal edebilirsiniz. Vivense’de bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; oturma odası, yatak odası, yemek odası, mutfak, antre, çocuk/genç, banyo, aydınlatma, halı, bahçe, ofis.

Vivense Çağrı Merkezi Numarası

Mobilya, ev dekorasyonu, halı, aydınlatma, ev tekstili ve bahçe mobilyaları gibi pek çok elzem ya da özel tasarımlarla tarzınızı yansıtacak ürünleri Vivense bünyesinde bulabilirsiniz. Yaşam alanınıza dair ihtiyacınız olan ne varsa firmamız çatısı altında seçkin ürünleri değerli müşterilerimize sunmak bizler için bir zevk. Talep edilen ve hayallerin ötesinde olan özgün dizaynlarımız ile sizlerin hizmetinizde olan köklü ve güvenilir bir e- ticaret sitesi olduğumuzu yıllar içinde kanıtlamış bulunmaktayız. Ancak tüm bu itibar ve güvenilirliğimizin yanısıra, alışverişlerinizde yaşadığınız sorun ya da problemleri de çözüme ulaştırmak adına da her zaman hizmetinizdeyiz. Vivense çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Vivense Müşteri Hizmetleri Numarası

Showroom ya da internet sitemizden yapacağınız her çeşit alışverişiniz Vivense güvencesi altındadır.Gerek mağazadan gerek ise internet üzerinden firmamızdan satın aldığınız herhangi bir üründe defo, yanlış gönderim ya da diğer sorunlar ortaya çıkmışsa bu gibi problemleri neticelendirmek adına bizlere her zaman iletişim kurabilirsiniz. 0850 480 25 35 numaralı müşteri hizmetleri çağrı hattımızdan her soru ve sorunuz için yetkili temsilcimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Vivense müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Vivense Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bizler Vivense ailesi olarak müşterilerimizin olası tüm problem ve şikayetlerinde çözüm odaklı çalışan bir markayız. Ürünlerimizin satışlarının ardından aldığımız oldukça olumlu geri dönüşlerin motivasyonumuzu arttırarak bizi her zaman daha da tutkuyla hizmet vermeye sevk ettiğinin bilinmesini isteriz. Ancak memnuniyet dönüşlerinin bizi mutlu etmesine ilave olarak aynı zamanda elbette ki yaşadığınız sıkıntılı durumlar için de bizleri arayabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi böylesi bir durumda da sizlerin memnuniyetinizi korumak ve sağlamak en birincil vazifemizdir. 0850 480 25 35 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı aradığınızda yoğunluğumuza göre direkt olarak ya da kısa bir süre bekledikten sonra müşteri temsilcimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Vivense müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Vivense Şikayet Hattı

Vivense olarak müşterilerimizin her şikayetinde ve müşkül halde kaldığı her alışveriş akabinde sorununuz çözülene dek yanınızdayız. Satın lamşı olduğunuz ürün yahut ürünlerle ilgini her ne sebepten olursa olsun bizden kaynaklı sıkıntıların telafisi ve çözümü adına müşteri hizmetleri hattımızı arayarak veya sitemizden “müşteri hizmetleri” kategorisine girip “destek talebi oluşturma” butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vivense müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vivense şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vivense’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir, sipariş iptali ve değişim hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Vivense Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 480 2535

Arama Terimleri: vivense iletişim bilgileri, vivense telefon no, vivense irtibat tel, vivense canlı destek, vivense müşteri temsilcisi, vivense şikayet hattı, vivense müşteri hizmetleri numarası, vivense çağrı merkezi numarası, vivense iletişim numarası, vivense çağrı merkezi, vivense müşteri hizmetleri direk bağlanma

9 Yorum

 1. Nevzat Kaymak 19 Kasım 2017
  • cagrimerkezimizyazar 19 Kasım 2017
  • Mustafa 15 Temmuz 2023
 2. Fatma 20 Ocak 2022
 3. Müjde 2 Haziran 2022
 4. Aysel uysal 20 Ocak 2023
 5. Başak 26 Ocak 2023
 6. zehra ozkan 10 Ocak 2024
 7. Onur Haydar Culfa 27 Mart 2024

Yorum Yap