Vivense Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Vivense Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vivense Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vivense mobilya, ev araç gereçleri, ofis malzemeleri gibi birçok dekorasyon malzemenin satışını yapan bir markadır. Tanınmış ve dünyanın en kaliteli ürünlerinin resmi tedarikçisi olarak görev yapmaktadır. Uygun fiyat politikası, müşteri memnuniyetine verdiği önemle birlikte en çok tercih edilen markalardan birisi haline gelmiştir.

2 yıllık Vivense garantisi, güvenilir teslimat, profesyonel kurulum gibi birçok önemli özelliği sizlerle buluşturan Vivense’de siparişini verdiğiniz bir ürünü 2 gün içerisinde iptal edebilirsiniz. Vivense’de bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; oturma odası, yatak odası, yemek odası, mutfak, antre, çocuk/genç, banyo, aydınlatma, halı, bahçe, ofis.

Vivense’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir, sipariş iptali ve değişim hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Vivense Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 480 2535

Arama Terimleri: vivense iletişim bilgileri, vivense telefon no, vivense irtibat tel, vivense canlı destek, vivense müşteri temsilcisi, vivense şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla