Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Hastaneye 0262 656 4344-45 numaralı telefondan ulaşarak sorularınızı sorabilir, kaliteli hizmet alabilirsiniz. Bunun yanı sıra eskiden olduğu şekilde hastaneyi arayarak randevu almak bilindiği üzere artık son buldu. 182 no’lu telefonu arayarak MHRS üzerinden randevunuzu alabilir ve hastaneye gidebilirsiniz. Hastaneye 0262 655 4783 numarası üzerinden Fax çekmek de mümkündür. Konum olarak oldukça merkezi olan devlet hastanesine arabayla da otobüsle de ulaşım oldukça çok kolaydır.

Şehirdeki otobüslerin pek çoğu hastaneye gitmektedir:

  • Gebze yönünden hastaneye gitmek isteyenler 502-440-510-515 hatlı otobüsler ile ulaşabilirler.
  • Çayırova yönünden hastaneye gitmek isteyenler 550 hatlı otobüs ile hastaneye ulaşabilirler.
  • Beylikbağı yönünden hastaneye gitmek isteyenler 415 ve 425 hatlı otobüslerle hastaneye ulaşabilirler.
  • Dilovası yönünden hastaneye gitmek isteyenler 410 hatlı otobüs ile hastaneye ulaşabilirler.
  • Mutlukent yönünden hastaneye gitmek isteyenler 510 hatlı otobüs ile hastaneye ulaşabilirler.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası 0 262 656 43 44-45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kocaeli, Darıca’da bulunan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi aslında Sağlık Merkezi olarak açılmıştır ve sonrasında 1984 yılında onarılarak Gebze Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.  2008 yılında ise bugünkü ismini ve halini almıştır. Gerek hastane imkanları gerekse doktorlarıyla son derece başarılı işlere imza atan hastane kalitesi sebebiyle Darıca’da yaşayanların ilk tercihi konumundadır. İçerisinde pek çok özellikli hizmet de barındıran hastane son derece donanımlıdır. İçerisinde BERA testi, Yanık Ünitesi, Diyaliz, Uyku Laboratuvarı, Gebe Okulu ve bunlar gibi pek çok özellikli hizmeti de barındırmaktadır.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0 262 656 43 44-45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastaneye 0262 655 4783 numarası üzerinden ulaşarak direkt olarak bağlanabilirsiniz. Hastanede Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları, Dermatoloji, Nöroloji, Kardiyoloji gibi branşlar mevcuttur. Bu branşların yanı sıra Psikiyatri, Nefroloji, Göğüs hastalıkları branşları ile de sağlık hizmeti veren hastane bunun yanı sıra diğer cerrahi branşların da neredeyse tamamını içermektedir. Bu sayede insanlar hem ücretsiz hem kaliteli sağlık hizmetini güvenli bir şekilde alabilmektedir.

9 kat ve 16 bloktan oluşan hastanede ek olarak 270 kişi kapasiteli ve donanımlı bir konferans salonu da bulunmaktadır. Toplamda 106 poliklinik  odası olan hastanede 106 Klinisyen Uzman Doktor ile poliklinik hizmeti verilmektedir. Hastanede mevcut olan yatak sayısı ise 400’dür. 43 tek kişilik, 148 çift kişilik, 1 tane de 4 kişilik olmak üzere toplamda 192 hasta odası mevcuttur. Hastaneye Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmasından dolayı eğitim yetkisi de verilmiştir.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 262 656 43 44-45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Hastane; hastanın güvenliği, hasta odaklılık, süreklilik ve etkili iletişim gibi değerler doğrultusunda hizmet vermektedir. Hastanenin çalışma motivasyonu ise modern çağın gereklerine ve sağlık hizmeti ihtiyacı olanların taleplerine uygun, süratli, disiplinli ve üstün kaliteli bir hastane hizmeti sağlamaktır. Hastane, hasta odaklı bir hizmet ile örnek bir model oluşturan, bölgede en çok tercih edilen, hasta ve çalışan memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefleyen bir hastanedir.

İnternet sitesi üzerinde bulunan “İletişim” menüsünde yer alan iletişim formunu doldurabilir ve sorularınıza hızlı yanıt alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine aynı menüdeki “Yemek Hizmetleri Memnuniyet Anketi” ile hastanede aldığınız yemek hizmetini de puanlayabilir, geliştirilmesine yardımcı olabilirsiniz. Aynı menüde yer alan “Hasta Görüş ve Öneri Formu”, “Çalışan Görüş ve Öneri Formu” sayesinde hastanede çalışanlar ya da hasta olarak başvuranlar eğer varsa şikayetlerini ve önerilerini hastane yönetimine doğrudan bildirebiliyorlar. Bu formlar sayesinde hastane sürekli olarak gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı 0 262 656 43 44-45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 262 656 43 44-45

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0 262 656 43 44-45 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Adres : Fevziçakmak Mah, Dr. Zeki Acar Cd. No:62, 41700 Darıca/Kocaeli
Telefon : 0 262 656 43 44-45
Fax: 0 262 655 47 83

Arama Terimleri: Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap