pakpen-cagri-merkezi-numarasi

Pakpen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pakpen çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pakpen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pakpen şikayet hattına erişebilirsiniz. Pakpen müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pakpen yani Pakpen Plastik Boru ve Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1989 yılında Konya’da kurulmuştur. Ülkemizde toplam 1500 satış noktası bulunan Pakpen, ülkemizin önde gelen öncü pencere markalarından birisidir.

Pakpen sadece ülkemizde değil dünya genelinde de ihracatlarını sağlamaktadır. Pakpen’in satış yaptığı bazı ülkeler şöyledir; Afganistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Cezayir, Etiyopya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, K.K.T.C., Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KS, Kuveyt, Küba, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malta, Mısır, Moritanya, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Romanya, Rusya Fed., Suudi Arabistan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Ürdün.

Pakpen Çağrı Merkezi Numarası

Pakpen ailesi olarak; çok uzun yıllardan beri etkili misyon ve yenilikçi vizyon anlayışımız dahilinde, en kaliteli olanı sizlere sunmayı amaçlamaktayız. Sadece satış öncesinde değil; hem satış anında hem de satış sonrasında sizlere vermiş olduğumuz destek ile yıllardır aynı özveri ve çalışma azmini sizler için tasarlıyoruz. İnovasyon anlamında; gelişen dünya trendleri noktasında, her şeyi kontrol altında tutarak sizlere ulaştırıyoruz. Pencere deyince akla direkt geliyor ve bu popülerliğin de büyüsüne kapılmadan, daha çok üreterek devam ediyoruz. Müşteri iletişimi bu bağlamda yüksek bir seviyeye çıkartmamız ile birlikte; geri dönüşlerinizi, talep ve önerilerinizi, şikâyetlerinizi; alanında bilgili ve oldukça ilgili olan ekibimiz ile karşılıyoruz. Pakpen çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pakpen Müşteri Hizmetleri Numarası

Pakpen; sadece sunduğu kaliteli ürün anlayışı ile değil, müşterilerle ilişkisi kapsamında da oldukça takdir edilmektedir. Bu takdirin sebebi; karşılaşılan sorunlara, uygun ve kısa zamanda hemen dönüş gerçekleştirerek, müşterisini en iyi anlayacak çerçevede hizmet sunmaktadır. Müşterilerin beklenti ve taleplerini hızlı olarak yerine getiren Pakpen’e direkt olarak telefonunuzla ulaşmanız da mümkündür. Ürününüz ile alakalı bilgi almak, detaylara ulaşmak ve herhangi bir şikayetinizi dile getirmek için Pakpen müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Pakpen’e ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numarasını 0332 239 14 olarak tuşlayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pakpen müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Pakpen Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda vermiş olduğumuz müşteri hizmetleri numarası ile direk bağlantı kurabilmeniz mümkündür. Müşterilerin her türlü istek dilek ve şikayetleri çağrı merkezlerimizde kayıt altına alınmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pakpen müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Pakpen Şikayet Hattı

Pakpen müşteri hizmetlerine sadece ürünlerle alakalı bilgi almak için değil; farklı konularda da önerilerinizi iletmek için de ulaşabilirsiniz. Özellikle şikâyetlerinizi iletebileceğiniz Pakpen şikayet hattı sayesinde, müşteri ilişkileri noktasında bir destek sağlayabilirsiniz. Yine şikayetinizi bildirmek için, müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Bu hizmet ağı sayesinde; dilediğiniz şikayeti, bu numaraya bildirebilirsiniz. Aynı zamanda Pakpen hakkında merak ettikleriniz varsa ve çözüm bulmak isteği içerisindeyseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://www.pakpen.com.tr/iletisim.aspx üzerinden iletişim detaylarımıza ulaşabilir, bize ulaşabilirsiniz. Farklı türden önerileriniz, talepleriniz ya da bize iletmek istediğiniz herhangi bir detay varsa, bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Tüm fikirleriniz, bizim için oldukça önemli bir konumdadır. Çünkü beklentinizi bilmek, size hizmet sunmamızı daha da kolaylaştıracak ve size istediğinizi en kısa yoldan vermemiz konusunda yardımcı olacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pakpen müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pakpen şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres:  Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Cad No:11 K:1 Selçuklu – KONYA
Telefon: +90 332 239 14 30 (Pbx)
Fax: +90 332 239 14 38
E Mail: konya@pakpen.com.tr

Pakpen’in 0332’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla herhangi bir Pakpen ürünü ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilir; teknik destek alabilir, istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Pakpen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0332 239 14

Arama Terimleri: pakpen iletişim bilgileri, pakpen telefon no, pakpen irtibat tel, pakpen canlı destek, pakpen müşteri temsilcisi, pakpen şikayet hattı, pakpen müşteri hizmetleri numarası, pakpen çağrı merkezi numarası, pakpen iletişim numarası, pakpen çağrı merkezi, pakpen müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap